dasch to board -suzuki ???

darkman79

New member
Pozdrav ljudi
Trebam da dobijem neku stvarčicu koja se navodno ugrađuje na suzuki,naime radi se o tome da kao prebacuje mape 3i 4 brzine u prvu brzinu pa motor najvecu snagu razvija i u prvoj brzini pa molim vas zna li ko šta o tome.
Navodno to može i na kawasakija da se montira.

Pa ako nešto zna neko o tome bilo bi super da mi se ne pojave neke nuspojave itd....!!!!
 
maksimalni okretni moment? jer ako je snaga u pitanju ..mislim da bu ti zgoril motor od toliko naprezanja u prekratkoj 1. brzini, a možda se i varam
 
nebu niš zgorilo. Ima na e-bayu takvih stvarčica koliko hočeš. Malo bu više trošio i to je to. U većoj brzini (4, 5, 6) će biti ist, a 1, 2 i 3 će biti će biti nešto jače. Stavio je to (koliko se sječam) netko s foruma na svog gsx 1400 iz konjšćine. Nije primjetio neku veliku razliku (bar tak veli), no ima jedan član foruma na sv-u i kaže da se razlika dosta primjeti. U principu, sklop zavara kompjuter tako da misli da je uvjek u 6 stupnju prijenosa pa je i mapa tako podešena. Ako postoji pokazivač brzine, navodno uvjek pokazuje 6 brzinu. e sad....nemojte me loviti za riječ, ali bilo je par tema o tome pa sam pročitao neke stvari i zaključio da mi je to investicija za "Poslije novog sica, crashbara, gljiva, vjetrobrana, bočnih kofera......".
 
Evo ovako: to je odlična stvarčica koja više daje na manjim kubikažama koje imaju veču " rupu " u okretajima (600, 750), ali se osjeti i kod večih kubikaža i nije malo nego dosta...daje puno više u 1.2. i 3. brzini. Garancija motora ga prihvača, naravno uz ugradnju u ovlaštenom servisu i nema nikakvih problema. Ima ih u Eurorentu za sve modele po cijeni od oko 1000,00 kn.