DB killer u eVropi

Cyrus

Member
Je li obavezno imati db killer u auspuhu kad se ide po sloveniji, italiji, austriji i tim zapadnim zemljama europe?
Postoje li kontrole i kakve su kazne? jesu li uhvatili koga  :police: ?
 
Obavezno je, kao i kod nas. Nikad naletio na kontrolu niti ikoga tko je naje, sto ne znaci da jednom netko nece haha
 
Ja ga imam u koferu. Pa ak bas naletis na nekog... jedino u Svicarskoj mislim da nebi vozio bez. :mrgreen:
 
Ja fakat ne kuzim potrebu za voznjom bez db killera :x
Buka tebi, buka svima pokraj kojih prodjes a kao slag na tortu, svi pomisle da si nedojebani idiot kada prodjes pored njih.
Eh da, i zabranjeno je pa stalno riskiram kaznu.
Ima li neka prednost koju ja ne kuzin pa da ga i ja izvadin iz auspuha?  :misli:
 
kupi motor pa bu ti možda jasno :mrgreen: i možda buš manje nadrkan :LOL:
 
Maestral said:
Ja fakat ne kuzim potrebu za voznjom bez db killera :x
Buka tebi, buka svima pokraj kojih prodjes a kao slag na tortu, svi pomisle da si nedojebani idiot kada prodjes pored njih.
Eh da, i zabranjeno je pa stalno riskiram kaznu.
Ima li neka prednost koju ja ne kuzin pa da ga i ja izvadin iz auspuha?  :misli:
Ima,motor nije za tebe,vozi auto

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

 
Maestral said:
Ja fakat ne kuzim potrebu za voznjom bez db killera :x
Buka tebi, buka svima pokraj kojih prodjes a kao slag na tortu, svi pomisle da si nedojebani idiot kada prodjes pored njih.
Eh da, i zabranjeno je pa stalno riskiram kaznu.
Ima li neka prednost koju ja ne kuzin pa da ga i ja izvadin iz auspuha?  :misli:

sa orginalom redovito babe uzljetale na cestu,kada sam stavio mivv nikad više tih problema
 
Maestral said:
Ja fakat ne kuzim potrebu za voznjom bez db killera :x
Buka tebi, buka svima pokraj kojih prodjes a kao slag na tortu, svi pomisle da si nedojebani idiot kada prodjes pored njih.
Eh da, i zabranjeno je pa stalno riskiram kaznu.
Ima li neka prednost koju ja ne kuzin pa da ga i ja izvadin iz auspuha?  :misli:
bez db killera si ka Mojsije, da vidis kako rastvara prolaz..to sta te cuju prije nego vide je sigurno jedna od najveci prednosti..privlacis pozitivnu pozornost(bar ja tako mislim, jer mi nije u glavi film "nu me")..  :shock:
 
u njemačkoj isto tak, i to ne samo motori nego i auti (y)
 
MOONSHIELD said:
u njemačkoj isto tak, i to ne samo motori nego i auti (y)
U Njemačkoj isto tako znaju te zaustaviti ako previše grmi i ideš na mjerenje buke. Ako je previše, plačanje kasne i čak oduzimanje registracije jer ti je motor van specifikacije i time registracija nije važeća.

Sent from my Aquaris X Pro using Tapatalk

 
zakoni i akcije zaustavljanja postoje svugdje, pa tako i u hrvatskoj, ali je pitanje koliko se provode, za ono malo vremena koje sam proveo u stuttgartu sam stekao osjećaj da su tamo prilično tolerantniji po tim (kao i mnogim drugim) pitanjima nego kod nas..ili ljudi imaju novaca pa plaćaju kazne i jebe im se (y)
 
Imaš pune njemačke forume o toj problematici. Znaju pogotovo kontrolirati trkom poznatih sastanka ili na dijelovima gdje se zna da se vozači vole utrkivati.
Za kaznu još jednostavno. Ali zamisli si da ti skine registraciju iznad Karlobaga i motor samo dalje na prikolici.

Sent from my Aquaris X Pro using Tapatalk
 
snoopyx said:
Imaš pune njemačke forume o toj problematici. Znaju pogotovo kontrolirati trkom poznatih sastanka ili na dijelovima gdje se zna da se vozači vole utrkivati.
Za kaznu još jednostavno. Ali zamisli si da ti skine registraciju iznad Karlobaga i motor samo dalje na prikolici.

Sent from my Aquaris X Pro using Tapatalk
ako je tako onda je s razlogom jer tamo je ludilo, pogotovo petak/subota navečer

kod nas su takvi ekstremi uglavnom iznimke, a ovi koji samo imaju legalne auspuhe bez bez db killera ionako smetaju samo ekipi kak je maestral i starim nadrkanim bakicama (y)

nedugo u prelogu od frenda kolegu s posla skinuli iz prometa, čovjek je vozio prastaru trojku šestaka bez auspuha, potrajalo je par tjedana, složili mu sačekušu i na izvanredni (y)
 
ništ, onda 300 kuna (150 na licu mjesta) i gassss dalje :mrgreen: