DDK - VARRAŽDINCI I MEĐIMURRCI

Sync VZ

Member
Već duže vrijeme razmišljam da mi FORUMAŠI sa ovog područja nismo darivali krv. Ja sam se jedanput priključil Barokerima i sa njima daroval i to je to.

Meni osobno je Zagreb predaleko kad je DDK odnosno moram si zeti godišnji da bi dal krv.

Zanima me dal ima zainteresiranih da to odradimo, možemo probati i u subotu riješiti  :misli:

Ja bum sve organiziral, možemo svi dati krv u VŽ ili ČK pod uvjetom da se te dvije bolnice raspodijele sa dozama, sve ovisi koliko bi nas bilo...

Poslije toga možemo svakako neko druženje  (y)
 
Sync VŽ said:
Već duže vrijeme razmišljam da mi FORUMAŠI sa ovog područja nismo darivali krv. Ja sam se jedanput priključil Barokerima i sa njima daroval i to je to.

Meni osobno je Zagreb predaleko kad je DDK odnosno moram si zeti godišnji da bi dal krv.
Zanima me dal ima zainteresiranih da to odradimo, možemo probati i u subotu riješiti  :misli:

Ja bum sve organiziral, možemo svi dati krv u VŽ ili ČK pod uvjetom da se te dvije bolnice raspodijele sa dozama, sve ovisi koliko bi nas bilo...

Poslije toga možemo svakako neko druženje  (y)

:misli:
Pa nejdeš s traktorom na DDK,čak su i vaši seljaci/poljoprivrednici došli s traktorima u ZG na prosvjed,a kamoli ne bi vi s motorima.
Gasho je došao iz Crne Gore na DDK a tebi je sad daleko napraviti 100 km  :shock:  :misli:
 
Meni je to isto malo bedasto, nije to tak daleko. Al me zanima dal ide ko iz VZ-a, pa da se prikrpam u kolonu?
 
Na inicijativu, prije svega Barokera, a u suradnji sa svim klubovima u Varaždinskoj županiji pokušano je takvo nešto prošle godine u travnju. No, na veliku žalost svih klubova i svih naših članova koji su htjeli darovati krv, s druge strane nije bilo sluha za suradnju. Nažalost..... :?
 
Ma ne radi se o tome, Zagreb nije daleko ali mislim da nas ima dosta u ove dvije županije da organiziramo jedno dobro darivanje krvi i da uopće pokažemo da postojimo kao članovi ovog foruma. Duboko sam uvjeren da dosta ljudi ne može doći u Zg na darivanje krvi zbog obaveza kao i ja. Ne znam, možda se i varam pa je onda ovo uzaludno ali mi je bilo žal ne probat pokrenut nešto takvo.

Na žalost, ovaj post od Rikara pokazuje da se klubovi ne mogu složit ( nisam član niti jednog kluba ) pa zakaj se nebi onda ujedinili kao članovi foruma :misli:  Mislim da bi to bio najbolji potez  :misli:

Ne treba nas se skupit 50, 100 ili neka luda brojka, ja osobno mislim da nas se skupi barem 20 kaj znači da smo skupili 20 doza krvi. Poslije možemo svi skupa na neku cugu i to je to. Mislim da bolje zatvaranje sezone nemože biti.

Moja VFR-ka bude žalosna kaj se radi o samo 10 - 20 kilometara ali ipak napravili bi zajedno jedno dobro djelo...

Kad već raspravljamo, koliko se u prosjeku ljudi skupi na DDK u Zg i koliko doza se skupi  :misli:


 
evo ak ti ovo može dočarat kolko ljudi bude http://www.24sata.hr/video/more-motora-protutnjalo-je-gradom-bikeri-pustili-krv/112769/?context=naslovnica&web_page_id=main_page_video
 
potpuno se slažem s syncom , a na komenatre ljudi s papue nove gvineje ne treba trošiti riječi...tipčno metroploski...ak treba dati krv zakaj to ne bi bilo i u mjesnim zajednicama ...doza je doza ...bez četiri takve ja danas ne bi tipkal po računalu, ak me kužite
 
Sync VŽ said:
Na žalost, ovaj post od Rikara pokazuje da se klubovi ne mogu složit ( nisam član niti jednog kluba ) pa zakaj se nebi onda ujedinili kao članovi foruma :misli:  Mislim da bi to bio najbolji potez  :misli:

Ne treba nas se skupit 50, 100 ili neka luda brojka, ja osobno mislim da nas se skupi barem 20 kaj znači da smo skupili 20 doza krvi. Poslije možemo svi skupa na neku cugu i to je to. Mislim da bolje zatvaranje sezone nemože biti.


Oprosti prijatel Sync, nismo se razmeli.

Mi smo bili složni i sa strane moto klubova je bila velika želja, volja i sve da se to organizira, recimo kod Crnkovića na parkingu, da ne brujimo kroz bolnički krug i tak dalje. No, druga strana nije prihvatila našu inicijativu i odgovoreno nam je da sad oni to nemogu organizirati (to treba nekoliko mobilnih timova, nemaju ljudi i slično).
 
Oprosti Rikar, krivo sam protumačil... kad sam ja daval sa Barokerima onda smo bili u krugu bolnice ali nije bilo turiranja ni gluposti... makar, da bude samo 10 motora već bude glasno tak da to sve treba videti i organizirati.

Nije Vam to ni tak loša ideja bila, šteta kaj nije prošlo  :(

Uglavnom, idemo videti ako uopće postoji nekakav interes pa budemo onda organizirali...

Ako nema interesa, ja ipak idem dati jednu dozicu a posle jedna dozica v mene  :drunk:
 
dark said:
potpuno se slažem s syncom , a na komenatre ljudi s papue nove gvineje ne treba trošiti riječi...tipčno metroploski...ak treba dati krv zakaj to ne bi bilo i u mjesnim zajednicama ...doza je doza ...bez četiri takve ja danas ne bi tipkal po računalu, ak me kužite
a ti isto tak imaš tipično seosko shvaćanje jer uopće nisi razumio poantu mog prigovora 
 
Incredible said:
a ti isto tak imaš tipično seosko shvaćanje jer uopće nisi razumio poantu mog prigovora 
a kakvo drugo bi mišljenje mogel imati netko ko je sa sela nego seosko , a i to je bolje nego seljačko...nadam se da kužiš razliku između seljaka i seljačine
 
Koristim priliku da u ime Barokera najavim DDK klubova iz regije za sredinu svibnja , o točnom datumu kad se dovrše pregovori s našim crvenim križem
 
Mogu samo cestitati na naporima i pozeljeti da se skupi sto vise doza.

Ako budete mislili da mogu nekako pomoci, samo saljite PP.

(y)
 
Čekam termin i pridružujem se  (y)

Malo bude teško dati "čistu" dozu s obzirom da je sezona počela  8)
 
pridružujem se i još ih bum dovlekel sa sobom.
ako treba kaj pomoći oko dogovora, zovite. ako vas odbiju, onda zovite pod hitno !