Defile kroz Zagreb na 31.12.2009 tko je za?

krfrljuz

New member
Tko je za?
Normalno ako ne bude snijega i bude suho... (y)

Pošto koliko znam do sada ovo nije postojalo...trebati ću pomoć i sugestije vas motorista da osmislimo rutu i organiziramo negdje feštu nakon vožnje. To bi mogao biti "Winter party na staru godinu".

Motoristički pozdrav  (y)
 
Ja sam ZA.!!!!    

                     A i moji TNT.ovci

                                  (y)TO JE IDEJA
 
Pa ako ne bude pregadno vrijeme - znači, da bude Stara godina kakva je najčešće zadnjih godina i bila - suha, te bez ledenog vjetra - to je dobra ideja. Ionako mi vožnja po hladnome nije nešto neuobičajeno...
 
Gdje je Stara godina?  :misli: Ovo se rezervira termin ko za skijanje.  :mrgreen:
 
krfrljuz said:
Tko je za?
Normalno ako ne bude snijega i bude suho... (y)

Pošto koliko znam do sada ovo nije postojalo...trebati ću pomoć i sugestije vas motorista da osmislimo rutu i organiziramo negdje feštu nakon vožnje. To bi mogao biti "Winter party na staru godinu".

Motoristički pozdrav  (y)

Moralo bi se znati tko je organizator i sve ono što uz to ide, tko će to preuzeti na sebe i naći mjesto za feštu poslije defilea. Pokrenuti temu je lako, ali ovo je ozbiljna i hvale vrijedna tema pa bi se oko toga trebalo pozabaviti.
Na žalost mi Veterani imamo (po nekima) i previše projekata tako da ćemo ostati po strani što se tiče organizacije, ali ako nam žene budu dale dekice... eto i nas  :LOL: :LOL:
 
cochise said:
Moralo bi se znati tko je organizator i sve ono što uz to ide, tko će to preuzeti na sebe i naći mjesto za feštu poslije defilea. Pokrenuti temu je lako, ali ovo je ozbiljna i hvale vrijedna tema pa bi se oko toga trebalo pozabaviti.
Na žalost mi Veterani imamo (po nekima) i previše projekata tako da ćemo ostati po strani što se tiče organizacije, ali ako nam žene budu dale dekice... eto i nas  :LOL: :LOL:

Taj organizator treba i prijaviti taj defile, potruditi se da prođe bez problema, a što se tiće cuge valjda bi se našli neki sponzori, ali ovo je sve još u povojima makar je ideja hvalevrijedna (y)
 
Sad će doći i Sledž na temu, pa će ukratko ( u par100 redova) objasniti sve što treba, a niste napravili i sve što ne treba, a jeste napravili ...  (y) :mrgreen:
 
cochise said:
Moralo bi se znati tko je organizator i sve ono što uz to ide, tko će to preuzeti na sebe i naći mjesto za feštu poslije defilea. Pokrenuti temu je lako, ali ovo je ozbiljna i hvale vrijedna tema pa bi se oko toga trebalo pozabaviti.
Na žalost mi Veterani imamo (po nekima) i previše projekata tako da ćemo ostati po strani što se tiče organizacije, ali ako nam žene budu dale dekice... eto i nas  :LOL: :LOL:

      ...suglasan, Poglavico moj. Od Veterana u najmanju ruku nas dvojica  (y)
 
strasilo said:
Sad će doći i Sledž na temu, pa će ukratko ( u par100 redova) objasniti sve što treba, a niste napravili i sve što ne treba, a jeste napravili ...  (y) :mrgreen:
up
 
Dosta zajebancije...kad se nađemo da se dogovorimo? Kaj komplicirate kog vraga,ko da niko nije niš organiziral nikada u životu...

                A kaj se tiče ideje ,mislim da je O.K. I opet kažem JA SAM ZA

                                                                                                            p.s. moj ranč je uvijek open (za feštu poslije vožnje)
 
grizzlyzg said:
Dosta zajebancije...kad se nađemo da se dogovorimo? Kaj komplicirate kog vraga,ko da niko nije niš organiziral nikada u životu...

                 A kaj se tiče ideje ,mislim da je O.K. I opet kažem JA SAM ZA

                                                                                                             p.s. moj ranč je uvijek open (za feštu poslije vožnje)
...onda idemo i ak snijeg pada (y)