Đelekovac

Status
Not open for further replies.

zlogi

Member
http://www.24sata.hr/news/mladic-na-motoru-izletio-s-ceste-i-poginuo-u-elekovcu-479438
R.I.P
 
Lijep pozdrav svima koji će ovo pročitati! Sinoć dok sam čitao komentare na jednom od naših portala,a vezani su uz ovaj nemili događaj u Đelekovcu po tko zna koji put sam ostao zatečen bešćutnošću nekih koji su se svojim pisanjem na temu vozača motocikala i njihove vožnje okomili na sve one koji voze motocikle i slične dvokotače,koristeći pritom raznorazne uvrede i slično na temu svih koji volimo ta čudesa ! Da ,ima nas svakakvih,s većim ili manjim znanjem o vožnji, raznih smo stupnjeva tehničke kulture i znanja o samom načinu upravljanja motociklima a o iskustvu da ne govorimo! Činjenica je da puno puta jedan mali dio naše moto populacije neprimjerenom vožnjom,pogotovo u naseljenim mjestima ne odašilje lijepu sliku o tome kako se ponaša u prometu,da ne govorim o ugrožavanju drugih sudionika u prometu. O konzumiranju alkohola i opijata pa onda samo gas da uopće ne govorim.,o tome bi se svakako mogla napisati doktorska disertacija! Moramo apelirati jedni na druge da se ovakvi događaji svedu na najmanju moguću mjeru ako ih već ne možemo izbjeći skroz! Ljudi,cesta uistinu nije pista,molim Vas,zatvorene staze su mjesto za pokazivanje vozačkog umijeća,nikakvom alkoholu nije mjesto u organizmu ako mislimo  voziti ! Žalim za još jednim mladim , nažalost izgubljenim životom a onima koji su mu najbliži moja iskrena sućut! Slijedećim prilikom ću Vam objasniti što sam i sam doživio prije petnaestak godina,za sada toliko!
 
kolko sam ja čuo, imao je 0.00 alkohola u krvi, pretpostavljam da je dečko zaspao jer navodno nema tragova kočenja, naravno, sve pod velikim navodnicima, ali čisto sumnjam da je netko trijezan po mokrom asfaltu u pola 5 ujutro išao divljati motorom, nema mi logike, iako dečka nisam poznavao, motor sam viđao i nije mi ostao u sjećanju kao divljak

a dušebrižnika/trolova/anonimusa koji sami sebi dižu ego po raznoraznim portalima, a do pred pola godine su visile s mamine sise, je bilo i biti će, nema tu pomoći :palacdolje:
 
Najcesce komentare pisu ljudi koji nemaju vozacku dozvolu i mrze motore jer im je mozda netko od poznanika poginuo i sad oni misle svi ce poginuti cim sjednes na motor. To su ljudi koji nemaju zivot i po svemu pljuvaju da bi lijecili svoje komplekse. Ne ulazim u rasprave sa takvim mediokritetima jer nema smisla.


Pocivao u miru momce..
 
Iako se na žalost dogodilo to što se dogodilo,ne želim s nikim ulaziti u rasprave oko toga što nam je u prometu i vožnji dozvoljeno a što si dozvoljavamo sami,pa se dogodi ono najgore ipak si dopuštam iznošenje svojeg mišljenja koje sam i argumentirao,usput mogu reći da vozačku dozvolu A kategorije imam od meni daleke 1988e,a iskustva na motorima raznih kubikaža i snaga više nego dovoljno za par života ,tako da! Osobno,sjedajući na motor svi stavljamo život na kocku daleko više nego kad sjednemo u auto! Oni koji pišu raznorazne optužbe i donose zaključke na temelju rekla kazala ionako nikad neće to razumjeti! Lijep pozdrav svima!
 
Kawah, ne znam jesi li ti mozda krivo skuzio no onaj komentar nije bio upucen tebi nego kretenima u komentarima portala kada objave nekakvu nesrecu.
 
Status
Not open for further replies.