Denso yamaha oil filter

boobdy

Member
Radi se o ovom filteru ulja, molim one koji znaju točan popis za koje sve motore odgovara. Po internetu imam svakakvih podataka. Ja sam ga dobio kao zamjenski original japan za kawasaki versisa650 ali su me ti podatci sa neta zbunili skroz. Evo slika novog u ruci i slika filtera i ambalaže onog koji je trenutno na motoru
Hvala!
 
http://www.hiflofiltro.com/catalogue/filter/hf303

Eto...To ti je Hiflo katalog po original broju s Kawasaki filtera..Imaš u Auto Kreše.. Nemoj riskirat pihzdarije zbog 50 kn. Kataloški broj s tog Yamaha filtera ne vidim tu..
 
Bob Rock said:
http://www.hiflofiltro.com/catalogue/filter/hf303

Eto...To ti je Hiflo katalog po original broju s Kawasaki filtera..Imaš u Auto Kreše.. Nemoj riskirat pihzdarije zbog 50 kn. Kataloški broj s tog Yamaha filtera ne vidim tu..
Hvala ti, za taj hiflo znam, treba mi hf303, ali ovaj je kupljen slučajno i bez mog znanja, cijena 108kn.
Serijski broj mu je 115010-6010. Pregledavajući veb kaže da taj fiter sada nosi novu oznaku 115010-6020, a odgovara mu niz filtera ostalih stotinu prozvođača i između ostalog i nekoliko modela hiflo filtera ali ne i onaj pod oznakom 303.
Tu me malo zagolicalo pa sam odlučio upitati ovdje. Neću cjepidlačiti oko 108 kuna ali nisu ni one pale s marsa.
Inače ovaj filter odgovara za desetak modela yamahe(barem tako piše na kutiji.
Evo slike
 
HF 303 stavio prekjučer na svog cbra 600f4i i isti takav promjenio na vfru 750 1994 MPC mislim 80kn bez rabata  :ugovor:
 
za versysa dođe 303 oko 55 kn, jučer provjeravao.
Nije mi jasno kako ovlašteni distributer motora i originalnih djelova može uvaliti neodgovarajuću robu i nikada nikomu ne odgovarati za eventualnu štetu.
Ispada da čovjek mora biti doktor da bi se liječio, mehaničar da bi vozio i tako u svemu. Svak u svojoj branši ti uvali zajeb da oorostite na rječniku. I naravno dođeš reklamirat i ne je.. te dva posto. Kaže novce ne vraćam ali eto izit ću ti u susret pa evo uzmi nešto, podkapu, ručice ili sprej zs lanac. Katastrofa
 
Mislim da nisi u pravu, ovo je s2 model ide drugi hf. Al ostavit ćemo za sutra pa bit pametniji
 
Fz6 do 2006 ima za jedno centimetar duži filter od 2006 nadalje. Promjer je isti

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk