Di ste trkači??? Grobnik 08.06.

BorisZ

New member
Unatoč lošoj prognozi, vrijeme je bilo sunčano uz podnošljivu buru.

Par naših dečki i petnajstak Slovenaca.

Bilo je super za voziti.... :cool:
 
Učinilo mi se D umjesto T pa da se javim :LOL:

A zakaj se voziš po stazi, ajd lijepo vježbaj ulijevanje goriva :mrgreen:
 
Bandit said:
Učinilo mi se D umjesto T pa da se javim :LOL:

A zakaj se voziš po stazi, ajd lijepo vježbaj ulijevanje goriva :mrgreen:

Razrađuje pločice :mrgreen:
 
Ti se zaj*bavaš a nebi vjerovao kako je teško naći plastčni bokal od 5 litara sa mjernom skalom i produžetkom za ljevanje u rezervar. Ako je to netko negdje vidio molim da mi javi!! :wave:
 
BorisZ said:
Ti se zaj*bavaš a nebi vjerovao kako je teško naći plastčni bokal od 5 litara sa mjernom skalom i produžetkom za ljevanje u rezervar. Ako je to netko negdje vidio molim da mi javi!! :wave:
Može li 5 od jedne litre? :mrgreen:
 
Ima nas koji ližemo rane od nedavnih padova, jel to dovoljno za opravdanje? :mrgreen:
Mogao bi napisati tekst pod naslovom "Ebayac - In memoriam"... :bonk:
 
mate said:
Ima nas koji ližemo rane od nedavnih padova, jel to dovoljno za opravdanje? :mrgreen:
Mogao bi napisati tekst pod naslovom "Ebayac - In memoriam"... :bonk:

Tebi je definitivno opravdano... :mrgreen:
 
BorisZ said:
Ti se zaj*bavaš a nebi vjerovao kako je teško naći plastčni bokal od 5 litara sa mjernom skalom i produžetkom za ljevanje u rezervar. Ako je to netko negdje vidio molim da mi javi!! :wave:

Tak reci...ajmo sponzori...da vas sad vidimo. :?
 
BorisZ said:
Slušaj ti moderatoru!
Nemoj da počnem moderirati!!! :mrgreen:
Samo počni...
Slušaj, primaju li se oklade na utrku 19.06 na Grobniku? Stavio bi neku lovu na tebe
 
mate said:
Ima nas koji ližemo rane od nedavnih padova, jel to dovoljno za opravdanje? :mrgreen:
Mogao bi napisati tekst pod naslovom "Ebayac - In memoriam"... :bonk:

..ližeš ti Ledo sladoled.
Ajd primi se Dukca i teraj dalje.
Ajd da se kladimo da njega ne možeš sjebat, jebali te Japanci.
 
kad bi dukac išo ko ebayac pitanje je u kakvom bi sad stanju bil :?: :mrgreen:
 
gigi said:
kad bi dukac išo ko ebayac pitanje je u kakvom bi sad stanju bil :?: :mrgreen:

Kaje tebi, ko kaže da nejde .
Nemoj zajebavat Mate je Bosanac samo mu reci da nejde i nemože
matere mi ,ja ga gledo kako skaće iz aviona bez padobran.
Ko kaže da nemože ma mooožžeee
 
Posudio sam japanca da vidim jel može proći neke osnovne testove. I nije mogao. Pa se ubio od tuge. Nisam ja ništa kriv. :mrgreen:
 
Di smo trkači???...Dobro pitanje...skupljamo lovu...kunu po kunu (i lipe mogu) :cry:
Imam takve sponzore da kad mi nešto prodaju (da dobro ste pročitali) onda mi prodaju 50 kuna uvećano da ipak nešto zarade...
Čast izuzecima :cool: :mrgreen: .
 
mate said:
Posudio sam japanca da vidim jel može proći neke osnovne testove. I nije mogao. Pa se ubio od tuge. Nisam ja ništa kriv. :mrgreen:


ma ne sekiraj se...evo, oklopi su za ovog drugog još malo pa gotovi pa možeš probati opet.... :mrgreen: ....vele da je ovaj bolji.... (y)
 
haha, konacno i ja imam trkace oklope i gume za stazu. imam cak i novce (ako je jos uvijek ona sema sa 250 kn) za stazu... samo je problem sto nemam kako doc s tim motorom do staze... :cry: