Diablo Supercorsa

Goran zzz

New member
Zanima me jel ima ko kakvih iskustva sa tom gumom?? trebam mjenjat gumu i sad se dvoumim između Pilot power 2ct i Dragon Supercorsa a sad mi uletjela u oko i Diablo SC  :shock: Supercorsa mi se pokazala odličan izbor stvarno guma drži odlično, makar me par put šutnula malo dok je hladna bila  :? I još jedno pitanje za vozače Pirellija: di gume nabavljate?? Zval sam informativno u vezi cijene ac-šurinu i veli dimenzije 180/55 nema  :(
 
Diablo supercorsa je vrh guma, još bolje drži od dragon supercorse a nema problem sa pregrevanjem ( u vožnji po stazi ). Evo ti sajt u Mađarskoj gde možeš kupiti gume ( 100e=25000ft ) po super ceni. Ovo su cene za moto klubove i vozače sa licencom i na ove cene imaš povrat poreza 18 %.

http://www.pasztoy.hu/motoros/pir_verseny.php
 
mene gajs probudi u 3 iza ponoći i kaže da je u biogradu i da mi je donio gume svoje stare  :jesus:  :mrgreen:
po meni dragon SC mrak  (y) a čak mi i SC slick drži super dok je malo toplije van, netreba je grijet opće  :wink:
 
Ko je rekao da nema SC u dimenziji 180-55 ? Neki dan,moj frend montirao na hornet-a 900 nove Pirelli SC u toj dimenziji. Dosle ga obadvije nove gume(sa montazom) 220 EU.
 
bmw m 5 said:
Ko je rekao da nema SC u dimenziji 180-55 ? Neki dan,moj frend montirao na hornet-a 900 nove Pirelli SC u toj dimenziji. Dosle ga obadvije nove gume(sa montazom) 220 EU.
netto u slo ili ?
 
bmw m 5 said:
Trst-italija.... 8). Kod nas(nazalost)jos uvijek kupis jednu gumu -platis dvije.! :LOL:
tocno si rekao , vec sam negdje to napisao , kod nas me dodje zadnja BT090 ko u slo obje  (odnosno razlika u cijeni zadnje gume je preko 600kn )
 
bmw m 5 said:
Ko je rekao da nema SC u dimenziji 180-55 ? Neki dan,moj frend montirao na hornet-a 900 nove Pirelli SC u toj dimenziji. Dosle ga obadvije nove gume(sa montazom) 220 EU.
pa ja je iman na motoru  :misli:  :mrgreen: elita  :LOL:
 
Eto....drug Paky je ziv primjer kako ta dimentija postoji....i bogami se i okrece kod njega. U to sam vise nego siguran !!!! Go Paky....go.. (y) (y)