Diadora Stone 3 čizme, gdje nabaviti?

svakak

Active member
Prije je Bim Bike držao Diadora obuću, ali više ne nabavljaju njihovu rubu i tako nemaju Stone 3 čizme:
http://www.dirtbikebitz.com/images/products/boots/diadora/diadora_stone_3_pro_trials_boot.jpg

Imaju slične čizme model Mud, ali rado bih pronašao Stone 3 broj 42. Ima li gdje u Zagrebu?
 
Da sam sebi odgovorim, ovi u Bim Bikeu nisu ni znali da imaju još jedne Stone 3 čizme. Sasvim sam ih slučajno pronašao dok sam tražio svoj broj Diadora Mud čizama.


Tako da se od danas šepurim u brand new Diadora Stone 3 čizmama. Tko je jamio, jamio je :)
 
Drago mi je da si našao što si tražio i da su čizme tvoj broj pa se sad šepuriš  (y) .

Inače pričaš sam sa sobom ili je ovo slučajno?  :? :misli: :mrgreen:
 
goodie said:
Inače pričaš sam sa sobom ili je ovo slučajno?  :? :misli: :mrgreen:


I inače pričam sam sa sobom, ali u ovom slučaju je to nebitno. Naivkao sam s tehnički orijentiranih foruma uvijek dati odgovor na pitanje koje sam riješiš. Uvijek sam mrzio kad netko postavi pitanje i onda kad nađe riješenje samo odgovoriti 'Problem riješen' bez ikakve želje da pojasni kako je riješio problem i tako pomogne drugima.


P.S. Bim Bike ima 20% pospusta na preostalu Diadora obuću, eventualno se može ispregovarati još dodatnih 5%.