Digitalne urice

irsel

New member
..dakle..prerađujem svoj motor...kompletno drugi prednji kraj...i mičem orginal urice...i sad me zanima,da li je itko od vas nabavljao digitalne urice,po mogućnosti da nisu velike...od kuda,koliko eurića??..hvala...

..ciljam na nešto poput ovoga...

http://www.scooter-attack.com/index2.php?main=/shop/artikel.php%3Fs%3D%26artnr%3DKO-BA018B00%26modell%3D20%26l%3Dnavigation
 
imam ovo na svome http://motogadget.com/digitalinstrumente/digitales-dashboard-serie-light/motoscope-light/motoscope-light.html
+ kontrolne lampice http://motogadget.com/digitalinstrumente/digitales-dashboard-serie-light/kontrolllampen/motosign.html

cijene su ti pokraj na linku

ovo tvoje bolje izgleda i jeftinije je
 
..lili...da,nije vrag da si dao toliko za to??..preskupe su.. :huh:

..luka..prodajem..i može na pm..  :smiley:
 
irsel said:
..lili...da,nije vrag da si dao toliko za to??..preskupe su.. :huh:

..luka..prodajem..i može na pm..  :smiley:
fala bogu da nisam , bivši vlasnik mog drla jeste  :mrgreen:
možda je prošao nešto jeftinije,ali sumnjam, svugdje gdje sam gledala su skupi ti satovi  :misli:
 
..ups..pa ti si ženska.. :grin: :grin:

..super.. :p ..onda ću uzet ove,i neću pogriješit..  :smiley:
 
irsel said:
..ups..pa ti si ženska.. :grin: :grin:

..super.. :p ..onda ću uzet ove,i neću pogriješit..  :smiley:
pa ne znam još niti jednog muškog da ima nick lili  :LOL:


definitivno nećeš pogriješiti, i ja baš gledam taj sat i nije mi jasno zašto je ovaj lik kupovao ovako skupe instrumente  :misli:
 
:misli: :mrgreen:

..super..nadam se da neće bit problem spojit..  :huh: :smiley:
 
..iskreno,ljepši su i meni...samo su preveliki za ono što mislim napravit...a budući motor ne mislim držat 30 godina,nego ga brljat drljat i prodat,napravit ću ljepše i funkcionalnije.. :p

..vidim da je taj model što imaš jako sličan ovome što planiram uzet...po opcijama...jesi sam spajao,ili?? :smiley:
 
    ...da ne otvaram posebu temu...

    ...i ja bi mijenjao urice jer bi trebao to sve skupa manje (obrtomjer, km-sat, temp i 4 lampice), al kad vidim kako su zamjenski digitalni instrumenti ružni (sorry lili  :mrgreen: ) i besmisleno skupi, mislim da ću se primiti posla i sam napraviti tablu sa vlastitim rasporedom. Ostavio bi original analogni obrtomjer i temperaturu, lampice zamjenio led diodama, a analogni km-sat zamjenio digitalnim, jer me ionako očitavanje brzine ne zanima previše. Naravno sve to u bitno zbijenijem rasporedu od postojećeg.

    Dakle, mene zanima samo digitani brzinomjer. Gledam ove za bicikl, jer ne koštaju previše  :mrgreen: . Kakva su iskustva?
 
OldBoy said:
    ...da ne otvaram posebu temu...
...

    Dakle, mene zanima samo digitani brzinomjer. Gledam ove za bicikl, jer ne koštaju previše  :mrgreen: . Kakva su iskustva?
;) nemaš frke, uživo mi izgledaju ok,i pašu na drlo  :mrgreen:




što se tiče ovih za bicikl, funkcioniraju  (y)  samo treba pronjuškati malo kvalitetnije(i po mom mišljenju ne bežično)
Ne znam da li netko ima tu na forumu,ali na drugim forumima čitam da ljudi stavljaju od sigme (iako je po meni taj prenatrpan informacijama)

 
OldBoy said:
Dakle, mene zanima samo digitani brzinomjer. Gledam ove za bicikl, jer ne koštaju previše  :mrgreen: . Kakva su iskustva?

Ja imam ovaj VDO X1 na TeTejcu i meni dobro služi. Mjeri do 200 km/h i sasvim solidno obavlja posao. Samo po instalaciji na motor podesiš opseg kotača u postavkama i to je to. Platio ga 200 kuna.

Pošto je kod mene dosta velik razmak od guvernala do točka trebao sam produžiti kabel koji dolazi u paketu a mislim da je u originalu cca 60 cm. Ovaj bežični ti ne preporučam zbog toga što bi moglo doći do nekih interferencija od bobina...

Stavim i neku sliku kasnije.

A ovdje (product demo) se možeš igrati virtualno sa tim satom  :mrgreen:
http://www.vdocyclecomputing.com/en/produkte/fahrradcomputer/x1/funktionen/
 
irsel said:
..iskreno,ljepši su i meni...samo su preveliki za ono što mislim napravit...a budući motor ne mislim držat 30 godina,nego ga brljat drljat i prodat,napravit ću ljepše i funkcionalnije.. :p

..vidim da je taj model što imaš jako sličan ovome što planiram uzet...po opcijama...jesi sam spajao,ili?? :smiley:


Da sam sam spajao, imam sve papire i sve upute kak šta spojit nemozes zaj.bat nista... za pola sata je bilo sve gotovo, i ima brdo funkcija....prakticki su nove imam ih 4 tkm na motoru tek...
 
bubneš plasma tachografe i odlično je...


r100-01_(6).jpg