diht masa

berislavv

Active member
Gdje da to nabavim u Zagrebu?
Znam da svaki majstor ima ali nikada ne pitah gdje se to nabavlja?
Štelao sam ventile pa bi prije nego vratim dekl malo dihtung namazao s time.
 
pa trebalo bi bit u dućanu sa auto djelovima,a znam da ima i na nekim benzinskim pumpama
 
Mislis na silikon ili nesto drugo?
 
kako su rekli u skoro svim prodavaonicama auto djelova samo dobro očisti površinu i sasvim malo stavi možda debljina čačkalice ako ne i tanje
 
servisiram automate za kavu i za brtvljenje SVEGA tj.vode pod hebenim pritiskom i temperaturom koristim LOXEAL (ili LOKEAL) 59.10.  piše da djeluje na temp. od -50 do +200.

CINA PROMET  01/61 97 555
 
berislavv said:
Fala dečki, budem potražio

jebo te pa sa tom Hondom samo problemi...

Na putu prema meni imas ducancic, kupis pivice i stvar rijesena!
Uostalom jos si mi duzan cugu od prijesnjeg kvara... :misli: :mrgreen:
 
gepeze said:
jebo te pa sa tom Hondom samo problemi...

Na putu prema meni imas ducancic, kupis pivice i stvar rijesena!
Uostalom jos si mi duzan cugu od prijesnjeg kvara... :misli: :mrgreen:

Štelanje ventila nije kvar nego redovno održavanje, a diht masa samo da dekl bolje legne kad ga vraćam  :jesus:

Od kojeg kvara?Bilo ih je više  :mrgreen: 8)
 
honda torta...
sloj servisa sloj padanja sloj servisa sloj padanja i na vruhu malo posipano voznjom :)))))
 
bedomedo said:
honda torta...
sloj servisa sloj padanja sloj servisa sloj padanja i na vruhu malo posipano voznjom :)))))

Ajd bar se čovjek vozi...a ti po svojoj uličici gore - dolje...kaj te mama ne pusti dalje? :mrgreen: :mrgreen:
 
bedomedo said:
honda torta...
sloj servisa sloj padanja sloj servisa sloj padanja i na vruhu malo posipano voznjom :)))))


Ja bar priznam kad sam pao ili me netko vidi  :mrgreen:
 
Bandit said:
Ajd bar se čovjek vozi...a ti po svojoj uličici gore - dolje...kaj te mama ne pusti dalje? :mrgreen: :mrgreen:
mama mi je delegirala beru da me pazi.. i da se smije voziti samo tako daleko dok me on vidi... i onda se moram vratit...
nisam ja kriv kaj je bero corav pa nemogu dalje od duzine honde od njega..