Dijelovi za GIVI kofere, di nabaviti?

istipa622

Member
Na polopac kofera sam natrpao šator i još koješta pa su mi pukla ona dva plastična/gumena graničnika koji nedaju poklopcu da se skroz preklopi nego ga drže u uspravnom položaju dok se stvari izvade ili stave u kofer.

sada mi treba to novo ako se da nabaviti, a ako ne može i neka ideja za improvizaciju a da baš nije teški fušeraj  :mrgreen:

znači radi se o ovim pizdekima:
 
Probaj kod givi zastupnika
Probaj ebay za original

Za izradu u kucnoj radinosti mozda sajla od bicikla, napravis omce na krajevima i zalotas. Preko toga stavi izolaciju od zice za struju, mozes i po cijeloj duzini.
Ribicki najlon onaj deblji  :misli:
 
Na njuskalu imas covjeka koji prodaje Givi i Kappu. Ja sam kod njega kupio dodatni naslon, svjetlo, podloske....
 
ebay sam pročešljao uzduž i popreko...tražio sma pod razno raznim terminima ali bez uspjeha.
i mene bi zanimao link sa njuškala ako nije frka?

inaće stvari sam strpao u kofer i zatvorio ga, potom sam na polopac kofera stavio šator i povezao ga onom pauk mrežom rastezljivom. ( inaće na poklopcu postoje 4 ušice za neku špagu ili kukice nešto tako da je to već sve predviđeno)
Onda sam se sjetio da mi treba nešto iz kofera, otvorio sam ga i pustio da šator visi zajedno sa poklopcem misleći da će i graničnici izdržat ali eto..nažalost nisu
valjda razumijete šta se desilo  :mrgreen:
 
Mozes nazvat i forticar u zqgrebu...uvoznici su za kappu a to su ti identicni koferi peakticki i te vezice su iste,inace meni je to puklo na bocnim koferima i ja sam to samo spagom zavezao :mrgreen:
 
Ajde bogati, izriži dvi trakice od buvela (zračnice), napravi s točkalom dvi rupice na krajevima i montiraj.
Srca ti irudova koliko nauke.

:no:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Ajde bogati, izriži dvi trakice od buvela (zračnice), napravi s točkalom dvi rupice na krajevima i montiraj.
Srca ti irudova koliko nauke.

:no:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
e to je ta fuš metoda o kojoj sam prčal na početku....
inaće riješeno, kod piccila 25 kn obadvije , to je taj info koji sam tražio, tnx turist (y)
 
istipa622 said:
Na polopac kofera sam natrpao šator i još koješta pa su mi pukla ona dva plastična/gumena graničnika koji nedaju poklopcu da se skroz preklopi nego ga drže u uspravnom položaju dok se stvari izvade ili stave u kofer.

sada mi treba to novo ako se da nabaviti, a ako ne može i neka ideja za improvizaciju a da baš nije teški fušeraj  :mrgreen:

znači radi se o ovim pizdekima:
probaj kod TC Ljubljana,možda ti oni mogu naručiti iz Italije...