Dijelovi za Kawu...

darQ

New member
Er...trebam slijedeće dijlove za Kawasaki GPX 600R Ninja iz 1988 :
>Instrumenti
>Prednje svijetlo
>Windshield
>Retrovizor ( lijevi i desni )

Zanima me di bi to mogao nabavit...ali polovno...poželjan telefonski broj ili broj moba i lokacija nekog od takvih posrednika
Također...ako se po nekoj nižoj cijeni mogu kupiti neki univerzalni novi dijelovi...zanima me gdje...
Također...ako postoje dijelovi koje bih mogao zamjenit dijelovima nekih drugih motora...zanima me koji su to motori...

Unaprijed...puno hvala...
 
za rabljene probaj pitat gospodina Darka Pavelica u KMS 047 414601 nama je pomogo oko nekih sitnica pa probaj
 
:mrgreen: E za rabljene djelove javi se Davoru na 0914525729, ima on toga mala brda po sitnim cijenama, za te stare pile. Vjeruj mi iznenadit ces se ugodno jer cjene su ok.
 
Ogi said:
:mrgreen: E za rabljene djelove javi se Davoru na 0914525729, ima on toga mala brda po sitnim cijenama, za te stare pile. Vjeruj mi iznenadit ces se ugodno jer cjene su ok.

Ogi = Ogius? :mrgreen:
 
ok...thanx guys...enivej...motor je uskoro u jednom komadu...još sam moram instrumente namrdat...al probat ću popravit...probo sam zvat neke osobe koje ste mi preporučili ( neke, ne sve...) al nažalost nisu ništ imali...
uglavnom...svijetlo sam na ebay-u kupio za nekih 20-ak eura...windshield ću sam izrezat od nekog plexiglasa...a retrovizore ću kupit nekakve polovne negdje...
thanx svima koji su se javili
 
gepeze said:
Ogi said:
:mrgreen: E za rabljene djelove javi se Davoru na 0914525729, ima on toga mala brda po sitnim cijenama, za te stare pile. Vjeruj mi iznenadit ces se ugodno jer cjene su ok.

Ogi = Ogius? :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Je, je, ja sam, e a kaj je to pred PitStopom tak klisko????
 
darQ said:
ok...thanx guys...enivej...motor je uskoro u jednom komadu...još sam moram instrumente namrdat...al probat ću popravit...probo sam zvat neke osobe koje ste mi preporučili ( neke, ne sve...) al nažalost nisu ništ imali...
uglavnom...svijetlo sam na ebay-u kupio za nekih 20-ak eura...windshield ću sam izrezat od nekog plexiglasa...a retrovizore ću kupit nekakve polovne negdje...
thanx svima koji su se javili
E vizir ti mogu napravit u selskoj, "nova forma" ili tak nekak i nije skupo, raspitaj se.