dijelovi za zongshen cross

ruzic

New member
pozdrav...

trebam dijelove za kineza 250 cross 2008.g zračno hlađenje. motora natiravam 3 god i nekim čudom još donekle ide.
trebam zatezač faznog lanca, fazni lanac, onu gumicu za vakuum... slika zatezača je tu.. lanac ima 51 članak...lanac nije tolki problem jer sam ga kupio več jednom u moto spektru u ZG-u, nego zatezača nikak nabaviti..


 
ruzic said:
ok...hvala..sutra ih zovem  (y)


zovi ti Roberta u brezovicu-0921230232...
on prodaje te Bullove 250,a nedavno sam i ja mjenjo fazni lanac i vodilice,španer nisam-bilo je to nekih 200-tinjak kn
 
uf...hebeno teško ja nabaviti španer...

ok u ponedjeljak zovem njega i ako on nema...onda bum moral nekaj improvizirati  :mrgreen:
 
ak nema nek nabavlja-nama je dosad sve rješio,čak i nerješivo ali taj španer doduše nismo trebali.......jel mu pukla opruga ili?
 
da, u španeru mi je pukla opruga, ali nabavio sam drugu oprugu.

a sad tražim fazni lanac u mašini. več sam prije kojih god. i pol lanac nabavio u moto spektru, a sad su mi rekli da više ne dobivaju. jedino ima Gorički u jaski, ali on ima različite korake lanca, pa bi mu morao poslati lančanik od bregaste u jasku da bu da odgovarajući lanac...

mah... to složim, maloo pošarafim i ide na prodaju...neda mi se svakih 2-3 mjeseca nabavljati i tražiti dijelove po ZG-u    :palacdolje:
 
ruzic said:
da, u španeru mi je pukla opruga, ali nabavio sam drugu oprugu.

a sad tražim fazni lanac u mašini. več sam prije kojih god. i pol lanac nabavio u moto spektru, a sad su mi rekli da više ne dobivaju. jedino ima Gorički u jaski, ali on ima različite korake lanca, pa bi mu morao poslati lančanik od bregaste u jasku da bu da odgovarajući lanac...

mah... to složim, maloo pošarafim i ide na prodaju...neda mi se svakih 2-3 mjeseca nabavljati i tražiti dijelove po ZG-u    :palacdolje:


ja sam u brezovici uzeo lanac -100kn
 
u brezovici sam dao dimenzije i sad čekam dok mi javi... a cijenu mi je rekao oko 200kn, a ne 100kn  :shock:
 
ruzic said:
u brezovici sam dao dimenzije i sad čekam dok mi javi... a cijenu mi je rekao oko 200kn, a ne 100kn  :shock:



e jbg- ipak smo mi uzeli 7 kom sveukupno........izgleda da ima veze.....

kako si skužio da ti je pukla opruga u španeru?
gdje ju našo?jel to ima ovako za kupit ili?
 
A za čega služi taj lanac  :misli: ja sam rastavljao svoju mašinu i nisam ga našao,da nije ispao možda  :LOL: jedini lanac što imam je onaj na točku zadnjem  :mrgreen:
 
evo došao lanac...200 kn... pa kad sam 1. put mjenjal lanac nisam obračal pažnju na španer, nego sad mi je nakon god i pol opet otišal (primjeti se drugačiji rad motora a i kad se CDI pokopac skine se vidi pomak u fazi) i onda mi to bilo čudno, pa sam rastavil španer i puknuta opruga...sad sam samo tak puknuti dio maknuo i tu istu samo ostavio, pa je sam kraća i slabije napinje..ali nadam se da bu sve ok  (y)  inače ima negdje u ZG-u kaj rade takve opruge..

že, to zezaš ili.... tebi nekaj negdje fali  :misli:
 
ruzic said:
evo došao lanac...200 kn... pa kad sam 1. put mjenjal lanac nisam obračal pažnju na španer, nego sad mi je nakon god i pol opet otišal (primjeti se drugačiji rad motora a i kad se CDI pokopac skine se vidi pomak u fazi) i onda mi to bilo čudno, pa sam rastavil španer i puknuta opruga...sad sam samo tak puknuti dio maknuo i tu istu samo ostavio, pa je sam kraća i slabije napinje..ali nadam se da bu sve ok  (y)   inače ima negdje u ZG-u kaj rade takve opruge..

že, to zezaš ili.... tebi nekaj negdje fali  :misli:


znači da je već malo duže lupo u mašini.Tako je i meni bilo kad se istego!i preskočio je-isti simptom!
ma bit će to sve dobro,ionako mi se ova orginal čini dosta jaka,čak prejaka.... (y) (y) (y)   samo gas....