Đir po Krku...

Status
Not open for further replies.

Stormbringer

New member
Pozdrav svima!
Jutros je na  našu radost osvanuo lijep dan i odmah smo krenuli u akciju dogovaranja s ekipom za đir. Dio nas se našao u 11h na OMV-u, a onda smo produžili na Grobnik gdje se pridružio ostatak ekipe.
 
Krenuli smo u podne preko Gornjeg Jelenja i Meje prema mostu.
 
Prešli smo most i stali na čik-piš pauzu.
 
Dogovor na raskrsnici Punat-Baška
 
Stigli u Bašku, vrijeme super!
 
Pojeli pizzu, lignje i pomfrit (kojega je ostalo-vidi sliku!). Sjedili smo 3m od plaže i gledali šetačice, nije bila ni jedna kupačica.
 
valentina said:
bas vam je lijepo bilo :D
pa mogla si ići s nama  :wink:
 
Super (y)
Ova zadnja slika (na klupi - zajednicka), ista kod mene od septembra 2005. Ali je bilo vrijeme prekrasno,bez oblacka.
 
Stormbringer said:
Pojeli pizzu, lignje i pomfrit (kojega je ostalo-vidi sliku!). Sjedili smo 3m od plaže i gledali šetačice, nije bila ni jedna kupačica.
smrzla bi im se.. pizza
 
osim stormbringera i mene sa foruma je bio hrki tdm te vukopas sa svojom družinom,..  :mrgreen:
 
Lipi đir a vidim i da je ekipa uigrana.Bar je netko gušta .U Splitu po dana kiša  :kisa:drugi dio iskorišten za odlazak na Marjan -fažol!!!!!!!!! (y)
 
Poslije Baške otišli u Vrbnik na još jedno piće  :piva:
 
Stormbringer said:
Poslije Baške otišli u Vrbnik na još jedno piće  :piva:
dobro sam vas uhvatio u zagrljaju,i hrki se čudio  :mrgreen:
 
I po običaju završili u Opatiji, još jedna  :bananapivo:, a ženske sladoled, pa razlaz, neki doma, neki na lazanje, a neki u Laval za kraj zaliti. I to redom:
Hrki  kamilicu  :B:
Nekid  čaj-voćni  :jesus:
Moja žena čaj-menta  :kaono:
Ja žuju!  (y)

Sveukupno 220-ak km lagane vožnje u ugodnom društvu! Nastavak slijedi! Zainteresirani za sljedeći đir drugi vikend javite se!
 
valentina said:
bas vam je lijepo bilo :D


Je, baš nam je bilo lijepo.
 
JoKe1311 said:
Lipi đir a vidim i da je ekipa uigrana.Bar je netko gušta .U Splitu po dana kiša  :kisa:drugi dio iskorišten za odlazak na Marjan -fažol!!!!!!!!! (y)


Kolko znam kod nas ove godine nije bilo fažola pa smo iskoristili za đir, je, gustali smo.  (y)
 
Moram priznat da vam zavidim na ovim kilometrima :wink:
 
NEKID said:
dobro sam vas uhvatio u zagrljaju,i hrki se čudio  :mrgreen:

dobro si nas uhvatio, sad idemo u pijesak  :nediraj:
 
Status
Not open for further replies.