Disk pločice za KLE-500

PRObike Bojan

New member
Došlo je vrjeme za promjenu prednjih disk pločica(8500km), pa me zanima koje da stavim? Da li da stavim obične ili sintetičke? Inače volim malo bržu vožnju...
Molio bih neki savjet, osobno iskustvo ili stručno mišljenje! Hvala :!:
 
ak malo pretražiš
al nemoj jer bum ti skratil muke
čak su i dečki koji uredno voze grobnik rekli da furaju non stop original pa je preporuka drži se toga :wink:
 
tomee said:
ak malo pretražiš
al nemoj jer bum ti skratil muke
čak su i dečki koji uredno voze grobnik rekli da furaju non stop original pa je preporuka drži se toga :wink:
Al ne voze KLE na Grobniku. Znaš kakve su mu orginalne kočnice!? Ti stisneš a on ne koči! Mislio sam možda bi se s sintetičkim pločicama nešto poboljšalo, al neznam dali mogu te pločice stavit na orginalni disk :?:
 
PRObike Bojan said:
Al ne voze KLE na Grobniku. Znaš kakve su mu orginalne kočnice!? Ti stisneš a on ne koči! Mislio sam možda bi se s sintetičkim pločicama nešto poboljšalo, al neznam dali mogu te pločice stavit na orginalni disk :?:

probaj otvrdnuti prednju vilicu (u ovlaštenom servisu ako je bike novi) i bolje će ti kočiti.
 
tvrde pločice budu pojele disk
pa nebuju se zgrijale dok buš ih ti trebal
pa cvilile bu kaj da varburga voziš i tak
 
Najbolje disk pakne za KLE-a su ti originalane ali za stari model iz 90-tih
koje su full sintel. Bolje koće i traju ti duplo duže. Malo cvile ali ne oštećuju disk više od pakni za novi model KLE-a. Stari model pakni su ti zlatne boje za razliku od novog modela koje su crne.
 
kruns said:
PRObike Bojan said:
Al ne voze KLE na Grobniku. Znaš kakve su mu orginalne kočnice!? Ti stisneš a on ne koči! Mislio sam možda bi se s sintetičkim pločicama nešto poboljšalo, al neznam dali mogu te pločice stavit na orginalni disk :?:

probaj otvrdnuti prednju vilicu (u ovlaštenom servisu ako je bike novi) i bolje će ti kočiti.
To ču napravit u PRO-bikeu(kod Marka) sad u zimi. Stavit ču gušče ulje i malo dopumpat vilice.
 
PRObike Bojan said:
To ču napravit u PRO-bikeu(kod Marka) sad u zimi. Stavit ču gušče ulje i malo dopumpat vilice.

to sam baš i mislil, za bucu čas posla :wink:
 
kruns said:
PRObike Bojan said:
To ču napravit u PRO-bikeu(kod Marka) sad u zimi. Stavit ču gušče ulje i malo dopumpat vilice.

to sam baš i mislil, za bucu čas posla :wink:
di je taj PRObike?
 
speed attack said:
di je taj PRObike?

iz čakovca ideš u smjeru goričana, i na raskrižju gdje skrećeš za autoput produžiš još pravo (nekih 600, 700m) i s lijeve strane je.