diskovi, prednji

bu2rider

New member
dakle, gdije i po kojoj cijeni se mogu naci polovni diskovi(i gdije) za cbr 600rr iz 2006god i da li moram mijenjati oba ako je jedan kriv? i je li bolje nove ili polovne stavit,zbog razlike u cjeni?
 
novi su ti za Horneta (07 pa na dalje) cca 3000 kn komad ... za CBR mogu bit samo il tu negdje il jos skuplji :mrgreen: polovne diskove osobno nebih nikad stavio na svoj motor ... po meni bi ti najbolje rjesenje bilo uzet neki wave aftermarket tipa Braking, Galfer ... i dobit ces odlicne diskove za manju lovu od orginala (y)

vidim da si iz Budve pa neznam di bi se mogli nabavit kod vas ... u HR ti Braking drzi Auto Kreso, a i ebay je uvjek opcija (y)
 
tibor_zg said:
novi su ti za Horneta (07 pa na dalje) cca 3000 kn komad ... za CBR mogu bit samo il tu negdje il jos skuplji :mrgreen: polovne diskove osobno nebih nikad stavio na svoj motor ... po meni bi ti najbolje rjesenje bilo uzet neki wave aftermarket tipa Braking, Galfer ... i dobit ces odlicne diskove za manju lovu od orginala (y)

vidim da si iz Budve pa neznam di bi se mogli nabavit kod vas ... u HR ti Braking drzi Auto Kreso, a i ebay je uvjek opcija (y)

ako je disk ispravan, ne vidim razloga za tvoju tvrdnju ...  :misli: :misli:

ja sam ih montirao polovnih popriličnu količinu ... prije toga na stroj, vidi se jel gdje "bacaju" ... ako ne "bacaju" i zadovoljavaju debljinu, nema razloga da nevaljaju ...  (y)
 
napisao sam to zato sto osobno znam za nekoliko setova diskova koji su vraceni "na nulu" da bi nakon toga bili prodani pod "novo nikad padano", a prije toga su izgledali Boze sacuvaj, jedni su nazalost i na mom bivsem motoru, ali to ide na dusu osobe koja je taj motor od mene kupila u karambolu pa to onda isla radit ... zato cu radije za jedan od vitalnijih dijelova motora dat koju kunu vise pa uzet novo nego kupit polovno koje je "ko novo" i svaki put kad piknem bremzu razmisljat jel mi ko uvalio muda pod bubrege :wink:
 
ja pitao kod kresa i dobi oodgovor...2138 kuna....jedino ne znam jel cijena za oba ili jedan....nadam se za oba... :misli: :mrgreen:
 
pretpostavljam da je to cijena po komadu :mrgreen: al kad ubrojis neki popust za kes i povrat poreza cifra vise ne ispada tak losa ... pogotovo za trkaci disk kao sto je SK serija jer mislim da STX nema za CBRa (y)
 
tibor_zg said:
pretpostavljam da je to cijena po komadu :mrgreen: al kad ubrojis neki popust za kes i povrat poreza cifra vise ne ispada tak losa ... pogotovo za trkaci disk kao sto je SK serija jer mislim da STX nema za CBRa (y)
pa vjerovatno iako se ja potajno nadam da j ecijena za jedan :wink: :D...a firma je BRAKING....e sad koja je serija bem li ga.....