Divno je pocelo...

Tea

New member
eto, dodje i taj dan, ide se na more :) sreca neizmjerna, skakucem cijeli dan...
i onda ispadne da nemremo utrpat na prikolicu moj motor skup sa glupim beverlyem za sestru. dodje stari na super ideju, veli odi ti motorom polako s nama.
super, ja happy,jos bolje vozat cu se do peljesca.
i tak dogovorimo se da cemo se nac na naplatnim kucicama. i lagano ja prema auto putu, prolazim kroz zagreb, nadam se da ga necu tak skoro vidit,oprastam se. dolazim na rotor u remetincu, sve lijepo lagano bez divljanja.
idem se ukljucit u kruzni tok, stanem da ovi prodju, kad odjednom PRAS i samo odletim s motora... :(
sta je bilo- glupi slovenac mamu mu njegovu gadnu, gledo lijevo i jednostavno krenuo, prek mene :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
kak me bubnuo, sletila sam dolje, fala bogu imala kompletno odijelo tak da se nisam zgrebala il tak nes, al za vraga, pogodila bedrom taman u onaj mali lezechi sto su stavili na svaku najdesniju traku... i jos kaj je gore, kak sam se otkotrljala malo je falilo da me tip pogazi kaj je po toj traci iso.
i kaj bi im sad covjek reko, najradje bi uzela stihlovku i isla se zabavljat po cesti :twisted: :twisted:

bila u traumi, fala bogu nije nis slomljeno, al bit ce lijepa sljiva na nozi za plazu. al fuckas to. motor - pa spasio ga protektor onaj sto smo stavili, tak da je nadrapo samo malo auspuh ( sto ce bit soma i pol eura za novi od osiguranja), zadnje svjetlo cijelo, onaj isus od rege, windscreen, ove sitne rucice i te gluposti...
al kvragu sve kad sad moram do ponedjeljka bit tu da naprave procjenu stete, i onda jos daj boze da grigich dobije brzo zadnju lampu da to zamijeni... a ovo ostalo pitaj boga kad :cry: :cry:

ispricavam se za ovo, al nemrem sam sutit nakon ovakvog sranja
i puno hvala onim deckima kaj su stali i pomogli nam dic motor ak ovo citaju.. jedan je vozio fazera, a drugi nemrem se sjetit. anyway, puno hvala
 
Jbg Tea, nije tvoj dan mada je sve ipak dobro prošlo. Ako ti je lakše sad sam se išao malo provozat sa crnom strelom i kolona na izlasku iz grada je skoro do križanja Prečko-Špansko. Prema tome ionako bi bila jebena gužva na cesti. Sad se fino smiri, dođi večeras na cugu do RR i opusti se do ponedjeljka. Onda će biti prazna cesta pa po plinu. :wink:
 
uzas! sta reci-smiri zivcice i pomalo! sretno s bikeom!
 
hm da slovenci i mene je smazao smrad sa slovenskim tablama, samo kako je krenulo moj bike nece vidjet mora ove godine :(
 
stvarno si i dobro prošla, ja isto skoro svaki dan naletim na pokojeg kretinosa koji mi oduzme prednost a neki mi kad im blicnem i mahnem da ih upozorim kaj rade čak prave grimase al onda slijedi "razgovor ugodni" :evil: pa kad skuže da ih vrlo malo arogancije i drskosti dijeli od batina brzo pronalaze kojekakve razloge za svoje glupe poteze...
puno sreće unaprijed i kad već nemremo (čitaj ne smijemo :mrgreen: ) opalit "surround" idiotima možemo bar negodovati trubom...
 
Vi svi s velikim pilama ni ne zgrebete se. ja sa svojom futurom padnem i sav živ se sjebem! 8)
 
Hey Tea...glavu gore! Tu si i ti i motor...to je najbitnije...a masnice su u stvari jako sexy...tako su meni rekli na plaži za moje plavetnilo po nogama :wink: ...progutaj to da ćeš izgledati ko iz bijafre, osloni se na ove utješne riječi...i daj mi rukicu pa smo duo fanastico...gleč, Mate ti to jako voli, a i uljepšat ćeš mu odmah dan :D :D :D
 
jolly the roger said:
bolje masnica na kuku od umjetnog kuka...
a niš, sad po moru ključ u ruke i potpis na svaku slovensku haubu :twisted:

oo bez brige, bit ce vise i od potpisa po haubi... ionak sam uvijek imala problema sa slovencima, cak su mi zabranili da sa svojim autom ulazim u sloveniju jer je idiot na granici rekao da je 'netipican' (za sredjenog ruskog uaza koji zapravo od uaza ima najmanje dijelova..)
payback time :twisted:
 
mate said:
Jbg Tea, nije tvoj dan mada je sve ipak dobro prošlo. Ako ti je lakše sad sam se išao malo provozat sa crnom strelom i kolona na izlasku iz grada je skoro do križanja Prečko-Špansko. Prema tome ionako bi bila jebena gužva na cesti. Sad se fino smiri, dođi večeras na cugu do RR i opusti se do ponedjeljka. Onda će biti prazna cesta pa po plinu. :wink:

sinoc se doma cugalo :D da se nemora vozit...
al u pon. tek na procjenu, a onda idem grigichu sjedit na glavi dok mi dijelove ne nabavi...
kaj je najgore, znas kolku je ogromnu kaznu morao platit slovenac? 620 kuna... da je po mom dobio jos par nula na tu cifru, i jos su mu se murijaci uvlacili u dupe maksimalno.. mars djubrad :evil:
 
Tea said:
sinoc se doma cugalo :D da se nemora vozit...
al u pon. tek na procjenu, a onda idem grigichu sjedit na glavi dok mi dijelove ne nabavi...
kaj je najgore, znas kolku je ogromnu kaznu morao platit slovenac? 620 kuna... da je po mom dobio jos par nula na tu cifru, i jos su mu se murijaci uvlacili u dupe maksimalno.. mars djubrad :evil:

Kam ideš na procjenu...ak ni tajna. Možda se nekog negdje zna :mrgreen:
 
Dylan - da,xjr je nastradao..
literatura mi je sva na disku jednom, imam ti hrpetinu stvari skinutih sa interneta,javi se na icq il bilo koji IM pa ti nabrojim kaj imam, i onda ti to mogu poslat.
jedna knjiga u .txt formatu ti je oko 300 kb :) kad se zipa jos i manje.

Mey - hvala za utjesne rijeci :) kaj je najbolje, danas mi je samo lagana promjena boje na nozi. inace jako tesko dobivam masnice, ne sjecam se kad sam zadnji put imala neku. al boli na dodir ko vrag ;p


hvala ostalima isto za potporu, to se jako cijeni... :)

jel neko slucajno ide negdje sredinom slijedeceg tjedna prema dubrovniku, ili u generalnom pravcu prema dolje?
ak bi me imali zivaca trpit, prikrpala bi se da neidem solo prvi put sa motorom na takav put ( a drugi put opce na put sa xjrom..)
 
Bandit said:
Tea said:
sinoc se doma cugalo :D da se nemora vozit...
al u pon. tek na procjenu, a onda idem grigichu sjedit na glavi dok mi dijelove ne nabavi...
kaj je najgore, znas kolku je ogromnu kaznu morao platit slovenac? 620 kuna... da je po mom dobio jos par nula na tu cifru, i jos su mu se murijaci uvlacili u dupe maksimalno.. mars djubrad :evil:

Kam ideš na procjenu...ak ni tajna. Možda se nekog negdje zna :mrgreen:

jadransko.. na remetincu se procjenjuje steta cini mi se,tam kraj one stanice za tehnicki pregled valjda
 
Tea, mislim da malo muljaš. Nije ti se dalo ići sa starcima na more nego ostati i brijati po Zagrebu pa si našla nekog jadnog zbunjenog Slovenca i skočila mu iz čistog mira na haubu. To si vjerojatno naučila na onom naked testu. :mrgreen: :mrgreen:
P.S. Idem ja vjerojatno u četvrtak prema dole ali s autom. Ako ti treba "logistika" javi.
 
Cekaj malo, Mate, tek je opala s jedne haube a vec joj pretis drugom... :mrgreen: :mrgreen:
Tea, ti se lijepo oporavi, odmori, okupaj, pa kad se vratis onda cemo pregledavati knjigice...joj, kako bi ja rado obavio voznjicu do Peljesca, samo morati cu pricekati jos mjesec dana, pomaknuo sam godisnji na drugu polovicu osmog...ako prezivim do tada... :mrgreen:
 
mate said:
Tea, mislim da malo muljaš. Nije ti se dalo ići sa starcima na more nego ostati i brijati po Zagrebu pa si našla nekog jadnog zbunjenog Slovenca i skočila mu iz čistog mira na haubu. To si vjerojatno naučila na onom naked testu. :mrgreen: :mrgreen:
P.S. Idem ja vjerojatno u četvrtak prema dole ali s autom. Ako ti treba "logistika" javi.

ajooj zloocesto :| :D tu placem za svojom bebom, i onda neko zakljuci da sam namjerno gadjala slovenca o_O mozda, al to bi bilo jedino sa teskom artiljerijom, a i ova ideja sa hitanjem na haubu nije losa :D
da mu se sa svojom riti hitim na haubu, ispao bi ko smart :mrgreen:

a logistika nece trebat vjerojatno, tad bi se negdi i stari moj trebao vracat natrag u zg pa ce javit...thanx anyway :)