Divno je pocelo...

Evo odlične prilike za zakuhat frku: Ma gle, nije da se ja guram nego se nudim za pratnju jer mi je Mek pričao da se baš ne snalaziš dobro s motorom. :paper: :peace:

P.S. Dylan, ne treba meni hauba, imam dekicu u gepeku... :mrgreen: :mrgreen:
 
mate said:
Evo odlične prilike za zakuhat frku: Ma gle, nije da se ja guram nego se nudim za pratnju jer mi je Mek pričao da se baš ne snalaziš dobro s motorom. :paper: :peace:

P.S. Dylan, ne treba meni hauba, imam dekicu u gepeku... :mrgreen: :mrgreen:

ko ti je sta pricao? :? meni motor super pase, a uzmi mi molim te u obzir da sad imam jedva tri soma km na njemu, na PRVOM velikom motoru,na kojeg sam presla sa skutera 180 ccm...
:cry: a bwaaa sad mi jos sam fali da svi misle da se neznam ni vozit :( jos ce slovenac ispast da je dobro djelo ucinio :mrgreen:
 
Tea said:
ko ti je sta pricao? :? meni motor super pase, a uzmi mi molim te u obzir da sad imam jedva tri soma km na njemu, na PRVOM velikom motoru,na kojeg sam presla sa skutera 180 ccm...
:cry: a bwaaa sad mi jos sam fali da svi misle da se neznam ni vozit :( jos ce slovenac ispast da je dobro djelo ucinio :mrgreen:

Daj nemoj Matu slušat...on sa svojim motorom nije napravio više od 50-ak km u komadu :mrgreen: bez posjete servisu :mrgreen: :mrgreen:
Ajd sljedeći vikend lipo navrati do brodarice...
 
Znači ti si ta koja je napravila kolonu na rotoru.....
Ja sam taman išao s posla (autom) i naravno vidio sam da nitko opet nije stao, već su samo svi zaobilazili....baš sam gledao di ću ukljućit četiri žmige i stat kad su došla ova dvojica sa bike-ovima, podigli motor itd.......
Vidio sam da su s tobom (tj.mislio sam da su s tobom) i da je sve o.k. pa sam produžio.........
Sorry za bike, mogu mislit kako ti to sjebe odmor i more, da se upusaš jebote...........ili možda nekog drugog........janeza koji te digo na haubu npr.........
Ali ajde, danas je ponedjeljak, pa ako malo požuriš s osiguranjem i kod Grigića, stigneš još do 19h na Pelješac....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Brz oporavak želim....... (y)
 
Nije ti to tako strašno, neka to bude najgore što ti se je desilo ovoga ljeta.
sretan put, a na takav put obavezno u društvu,
pozdrav
 
Goran - ;) znam, al prvi pad u zivotu, ono, malo me streslo

Evo rijesila sve u osiguranju,bez problema, bila kod Grigića da pogledaju jel sve u redu, morali su stavljat novi filter jer se ovaj natopio uljem, i kak nema druge lampe zadnje maznuli smo tipu kaj je dovezo jednog xjra iz cakovca, svaka mu cast kaj je uopce pustio, a on bu si uzeo tu novu.
probali su ispravit nosac od auspuha kaj se svinuo, pa kolko tolko sad bar ne sjedi na zmigafcu.
bio tip tamo,kao kupuje motor, al nezna jel bi uzeo xjr-a, il neznam kaj je reko viraga veceg, jer kao xjr mu tezak, nezna kak bu to bilo.. onda kad je vidio da ja mogu ovo vozit, odma otiso po zenu i uzeli prekrasnog novog crnog xjra :mrgreen: covjek ima ukusa ;)

kawabiker- da mi smo napravili kolonu bili.. slovenac htio da mi pomogne dizat motor, al sam se samo zderala na njega da se drzi dalje da jenapravio dosta stete za jedan dan...
idem sutra ujutro onda, vjerojatno solo pa kaj bude
 
Ma bit ce sve uredu..... Bitno da si dobro......kao sto su ti rekli masnice su "zelo" sexy.... :mrgreen: , ajme :yikes: da vidis moje izrezbarene noge..... :roll: ....bilo bi ti lakse :mrgreen:
Sredit ces si motoric i gaaaas.....