Dizna

makazica said:
Ne seri. Čuo sam da si prohodao s 12. Kak si onda s deset bušio.  :mrgreen:

Ma mislim, ja bi to napravio, ali nemam ni borer ni stupnu, odnosno imam stup, a bušilica koja ide na njega mi je u DBK.
Ova koja mi je doma ne ide na taj stup. Na ruku neću jer ću vjerojatno sjebat.

prohodao.. pih... pa to sam na sjedećki radio ...  :LOL: :LOL:

šta će ti stupna.. ma šta će ti i bušilica uopće... samo je borer sporan .. ;)


makazica said:
Pošto Orionberg? Možda imam jednog sisafca...ali onda ti ja moram bit najbolji frendić, bar na forumu, a ne dugakljusina.

I to sam već riješio ...  :jesus:
 
ma znam šta je... ;) ali je skupo ... i osjetljivo... i svaštanešto ..

a profiliranih borera ima za kupiti (ili bar naručiti) u svakoj boljoj trgovini alata... i to za mizernih par kuna po komadu ...  :mrgreen:
 
Dobro, daj nemojte se pravit pametni jer znamo da niste...ajde....detaljne instrukcije....može i na PP.... :mrgreen:

Ljubim vas u čelo.

M.
 
Imam, dam ti je na poklon,
bez obizra na tvoje ponašanje i provokacije. :?
Daj adresu na pp.
 
deco said:
dobiješ mizernih par kuna za svaki borer ispod 1mm

:misli: kaj to znači ?
da ti daješ par mizernih kuna za svaki borer ispod 1mm koji ti netko donese ili moreš nabaviti svaki borer ispod 1mm za par mizernih kuna ?  :mrgreen:
 
kupujem od strašila sve borere ispod 1mm  kunu komad koliko god ima
 
Ma pusti ove slavonce....tam u svojoj temi imaju čušpajz, pa kad koji i ispliva u neku drugu temu...ko da su s marsa pali....
Odgovaraju na prastare postove, a kad i pogode temu skroz su nesuvisli....

Sve je to napušeno..... :LOL:

:mrgreen:
 
kada budeš znao popraviti taj svoj čuspajz javi se  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
deco said:
kada budeš znao popraviti taj svoj čuspajz javi se  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

čušpajz nije trebao popravak već samo malu modifikaciju koja je učinjena bez većih napora.... :jesus: :jesus:

Šic tamo među blatare. :LOL:

(y) (y)

 
Ak ti odgovara M6 dizna od Dellorta,imam ja toga na bacanje.

Od 125 do 198  :mrgreen:
Plati poštarinu i nosi,i tak ih imam više primjeraka određenih veličina (heb'ga žurilo mi se,pa naručio s više stranica i koje prve stignu :) )

Usput,Jakopec uvijek dizne svih vrsta do nekog broja 182,preko 182 moraš čekat jer kako je čovjek rekao,rijetko ih tko naručuje pa ih baš nema na lageru.