Dje nabavit Yuassa akumulator??

s2r

Well-known member
Tocnije model super mf pafecta yt12b-bs od 10Ah??

Zvo sam Auto centar Zg kazu da vise ne drze Yuassu jer nema ni skladista ni tvornice u Eu.

Uglavnom, navedeni akumulator je doso na Dukcu i guro je bez greske 5 ipo godina da bi me sad kad sam doso sa mora doceko "bez snage". Imam doma punjac al mi se nekako radje kupuje novi uzevsi u obzir koliko godina ima na ledjima nego da ga punim pa da me ostavi djegod u PM...  :mrgreen:

Thnx unaprjed na informacijama! :021:
 
Nebi h+ga trebo biti problem nabavit.Provjerim ti sutra
 
Narucen, dolazi u ponedjeljak.

Thnx Vicko i ekipa svejedno!
 
bole said:
Naruci balistic na ebay i mos se vozit na alanser  :mrgreen:
A javit cu koliko traje  (y)
Haha dobra!!
Pa Bole dje si ti, jesi ziv?? Od 2007-me ti se gubi svaki trag...
 
Ako jos kome treba, ima Auto Krešo neke Lp China, jucer kupil 250 kn - popust.
 
meni Yuassa prva ugradnja dura vec evo 7-mu godinu na motoru, nikad ju prek zime dok motor stoji nisam vadio ili punio (y)

@ s2r
di si ju na kraju uzeo i kak im se opce krecu sad cjene ?

 
ja je danas uzeo yuassa za horneta 401,00 kn
 
s2r said:
Haha dobra!!
Pa Bole dje si ti, jesi ziv?? Od 2007-me ti se gubi svaki trag...

Upola manja i 3 puta laksa ako to sta znaci  :mrgreen:
Cijena baterije 160 usd + 20 usd postarina, + 400 kn me carinilo  :police:
 
Jel bilo problema na carini? Kaj ne spadaju baterije u opasne tvari kao recimo boje i lakovi? Nesto sam pricao o tome (boja za motor koju je jedan decko htio narucit) sa Dacom iz kmsa pa kad mi je poceo nabrajat koliko bi kostalo uvest par dl boje doslo mi je da povracam :)
 
bole said:
Upola manja i 3 puta laksa ako to sta znaci  :mrgreen:
Cijena baterije 160 usd + 20 usd postarina, + 400 kn me carinilo  :police:

Ahaaa!!

Vidjo sam slicne akumulatore na ducati.ms forumu, dosta laksi, do 40% a za cijenu ne znam.

Zapamtim ti savjet pa cu vidit za ubuduce, thnx svejedno!
 
tibor_zg said:
meni Yuassa prva ugradnja dura vec evo 7-mu godinu na motoru, nikad ju prek zime dok motor stoji nisam vadio ili punio (y)

@ s2r
di si ju na kraju uzeo i kak im se opce krecu sad cjene ?

Isto ko i meni, ja sam samo palio i vozio motor, nikad nisam vadio Yusa, nikad punio.
Narucio ga kod Beren-a u  Splitu 021/532-008. Ovaj za Monstera je 630kn i imali su ga na lageru.
 
s2r said:
Isto ko i meni, ja sam samo palio i vozio motor, nikad nisam vadio Yusa, nikad punio.
Narucio ga kod Beren-a u  Splitu 021/532-008. Ovaj za Monstera je 630kn i imali su ga na lageru.

thnx (y)