Djed Božićnjak - Zagorski Orlovi

ADAM

Active member
U četvratk ujutro krećemo-nadam se da nas vrijeme neće previše zeznuti.
Plan je posjet jaslicama "Šlapica" u Oroslavju,zatim DV "Cvrkutić" Oroslavje,DV "Bubamara" D. Stubica te ustanova za rehabilitaciju Varaždin-ispostava Pustodol ---čitaj Dom za djecu sa posebnim potrebama,zatim se vraćamo opet u Oroslavje,gdje ćemo na Trgu dijeliti slatkiše i nešto od voćki,a bit će i kuhanog vina i čaja.
Tako da ako ima zainteresiranih da se malo provesele sa svojom djecom-navratite  (y)
 
Malo prije došao doma,istuširao sam se i sad si malo legao pred komp...
Umoran,malo promrzao ali vrijedilo je  (y)
Kad sam vidio ona sretna lica djece po vrtićima odmah se inje,koje se nalovilo po meni otopilo  :D
A najdirljiviji susret je bio sa djecom u Pustodolu,kada vidiš koliko im je stalo do toga da se družiš sa njima,da izrecitiraju pjesmice,koliko truda su uložili da uprizore jaslice i rođenje Isusovo....
Slika nemam,nisam imao fotić,a prsti su mi bili prehladni da bi prčako po mobu  :mrgreen:
Na kraju fešta na Trgu u Oroslavju- hvala svima,koji su došli,svima koji su pomogli u bilo kojem pogledu  (y)

Imali smo "samo" dva pada,na svu sreću ništa ozbiljnije  :mrgreen:

Hm,da i kaj bi rekli velečasnome,da ga lijepo pozdravite sa :poštovanje gospon velečasni,kak' vam se sviđaju Djedovi  Božićnjaci?
A on vam odgovori: samo vam još petokraka fali ,kao,kakvi djeda mrazovi/božićnajci,da to ne postoji  :shock:  :shock:  :palacdolje:

Ništa,mislim da je ovo definitivno kraj za ovu sezonu - nije bilo km koliko sam htio,ali je,na sreću,prošla OK  (y)

Sretan Božić i Nova godina svim bajkericama,bajkerima i ljudima dobre volje  (y)
 
Bravo Orlovi. Kolko sam danas čul, same pohvale po Oroslavju, pogotovo za Mraza Adama. A kaj se tiće velečasnoga, on je sve samo ne časni tako da njegovo mišljenje nije za uzet za ozbiljno.
Još jednom, bravo i žao mi je kaj sam cijeli dan radio inače bih vas ja fotkao ( iz auta  :D).
(y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
ROBI_ZABOK said:
Bravo Orlovi. Kolko sam danas čul, same pohvale po Oroslavju, pogotovo za Mraza Adama. A kaj se tiće velečasnoga, on je sve samo ne časni tako da njegovo mišljenje nije za uzet za ozbiljno.
Još jednom, bravo i žao mi je kaj sam cijeli dan radio inače bih vas ja fotkao ( iz auta  :D).
(y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)

Hvala pajdo na komentaru...
Evo,ipak se pojavila jedna slika  (y)

Ja,normalno,nisam mogao zakopčati jaknu  :mrgreen:
 
ADAM said:
Malo prije došao doma,istuširao sam se i sad si malo legao pred komp...
Umoran,malo promrzao ali vrijedilo je  (y)
Kad sam vidio ona sretna lica djece po vrtićima odmah se inje,koje se nalovilo po meni otopilo  :D
A najdirljiviji susret je bio sa djecom u Pustodolu,kada vidiš koliko im je stalo do toga da se družiš sa njima,da izrecitiraju pjesmice,koliko truda su uložili da uprizore jaslice i rođenje Isusovo....
Slika nemam,nisam imao fotić,a prsti su mi bili prehladni da bi prčako po mobu  :mrgreen:
Na kraju fešta na Trgu u Oroslavju- hvala svima,koji su došli,svima koji su pomogli u bilo kojem pogledu  (y)

Imali smo "samo" dva pada,na svu sreću ništa ozbiljnije  :mrgreen:

Hm,da i kaj bi rekli velečasnome,da ga lijepo pozdravite sa :poštovanje gospon velečasni,kak' vam se sviđaju Djedovi  Božićnjaci?
A on vam odgovori: samo vam još petokraka fali ,kao,kakvi djeda mrazovi/božićnajci,da to ne postoji  :shock:  :shock:  :palacdolje:

Ništa,mislim da je ovo definitivno kraj za ovu sezonu - nije bilo km koliko sam htio,ali je,na sreću,prošla OK  (y)

Sretan Božić i Nova godina svim bajkericama,bajkerima i ljudima dobre volje  (y)


Pohvale!!! Samo tako dalje, dobro se dobrim vraća  :D Osmjeh djeteta največa je plača za sve jer je iskreno  :D
a kaj se tiče svečenika nije jedini ima ih takvih više, nažalost  :(  :cry:
Sretan Božić i Nova tebi također!  :djed:
 
Dečki su riti mrzle?
Super kaj ste napravili ovo na trgu da morete i mlade mame k sebi mamiti. :LOL:

Samo tak nastavite, odlični ste (y) (y) (y)

 
Žuti Rotten said:
Dečki su riti mrzle?
Super kaj ste napravili ovo na trgu da morete i mlade mame k sebi mamiti. :LOL:

Samo tak nastavite, odlični ste (y) (y) (y)

Si nas skužil mam  :mrgreen:

Evo još malo:
 
A on vam odgovori: samo vam još petokraka fali ,kao,kakvi djeda mrazovi/božićnajci,da to ne postoji  :shock:  :shock:  :palacdolje:

Ništa,mislim da je ovo definitivno kraj za ovu sezonu - nije bilo km koliko sam htio,ali je,na sreću,prošla OK  (y)

Sretan Božić i Nova godina svim bajkericama,bajkerima i ljudima dobre volje  (y)
[/quote]


Ovi svećenici i svi ti crkveni oci poćinju (već dulje vrijeme) mi ić na živce.Umjesto da sagledaju kaj ste napravili (jako dobro djelo) i da maknu na stranu svoju taštinu i priznaju da se i bez njih (u većini slučajeva)  rade dobre akcije za ljude kojima to treba, oni Vas još popljuju.Pa nemrem vjerovat.
Mislim da ste svu lovu i stvari kaj ste skupili dali njima (crkvi) i da si to sve oni mogu pozobat i pojest onda bi Vas valjda potapšali po ramenima i rekli da ste napravili dobru stvar. Ma bezveze se živciram, idem u šumu  :mrgreen:.
 
(y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)

Bravo Zagorci,a i ovom Dedici nije trebalo podstavljati jaknu da bi trbuh imel


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(Powered by frubar.net)
 
Svaka čast MK Zagorski Orlovi,neke slike govore više od riječi,pogotovo one sa klincima.Koje je to veselje.Adamu bi trebala baka mraz zašiti veče odijelo.Pozdrav svim Orlovima. (y) (y) (y)
 
Sve akcije u koje su uključena dječica bilo da bi im se pomoglo ili samo razveselilo zaslužuju pohvale (y). A kaj se tiče onog "nečasnog",sram ga bilo i špot :palacdolje:. Za ovu vašu akciju klanjam se z nosom do poda :naklon:
 
Bravo Orlovi!!  (y) (y)
Doista nema ljepšeg prizora nego kada vidiš te osmjehe na malim licima i veselje u njihovim očima...jednostavno nezaboravno!!!!
 
Bilo je lijepo, razdragano, raspjevanoi rasplesano sa svom tom dobrom i veselom dječicom ( a kasnije i sa njihovim mamama na trgu)! :vatrica:
    Velika HVALA svima koji su nam pomogli  u ovoj hum. akciji :hug:
  Te hvala vamo prijatelji na velikoj podršci :hura:
Kaj se tiče župnika, baš me interesira v kojem se on režimu odhranil i stasal u .............................. :boks: :vaga: :stupid:
      :letim: :xmas: :djed: :djed: