Djelovi u SLO?

mountain36

Member
Evo pade mi ideja na pamet da bih otisao u slo. po djelove za moj Beverly?Kakva su vam iskustva s tim?Gdje je uopce najbllizi piaggio ducan?
Hvala na odgovorima ....
 
Zato jer moram mjenjati vodenu pumpu,pa sam mislio mozda je gore jeftinija al nemrem nac nikakav ducan u slo pa pitam vas mozda je netko bio gore
 
nije nista jeftinije,cijene su iste...
evo ja danas kod nas u piaggio centru kupio malossi sajlu gasa,narucena iz italije i dao za nju 100kn,a u malossi katalogu kosta 12.69e,a to je 92kn,sve je to isto...
 
Možda su ti neke stvari jeftinije, ako kupuješ nešto skuplje pa da dobješ i povrat poreza, možda kod nekog dilera ali pitanje je isplativosti koliko košta put, rizik i sve ostalo....mada su i kod nas cijene od servisa do servisa različite.

Jesi u ZG?
Ja sam zadnji servis radio u nekom servisu koji je ovlašteni i platio sam koliko se sjećam barem 200kn jeftinije nego drugdje, činilo mi se puno povoljnije, to ti je u Baštijanovoj neki servis, možda da pitaš tamo kako stoje sa dijelovima, ali čini mi se da nisu za nešto ono ozbiljnije ali običan servis mi je bio gotov fakat ono tipa dođi u 15 sati danas i popij kavu te prđi 30% jeftinije
 
Znam za taj servis u Bastijanovoj jer sam tam doma,a ovo je bilo cisto pitanje ak je netko bio pa da cujem misljenja,ali nema veze.
p.s. Ami trade u Heinzelov-oj ima dosta povoljnije djelove od ostalih ducana ....
 
isplati se jer u sloveniji imaju obračun po eu zakonima dakle ako radi 15min naplate 15min a ne sat vremena kao ovdje.

a tu su ruke i najskuplje.
 
mrcina said:
isplati se jer u sloveniji imaju obračun po eu zakonima dakle ako radi 15min naplate 15min a ne sat vremena kao ovdje.

a tu su ruke i najskuplje.
a gdje se u temi spominje rad? pitao je za cijenu dijelova :wink:
 
pa u cijeni dijelova je i cijena rada , zato su i dijelovi slične cijene kao kod nas.
 
znaci kad kupis neki dio onda ti oni naplate i rad bez obzira sta ces ti to sam staviti :mrgreen:
 
da barem je tako u opelu u brežicama zato sam odustao od kupovine dijelova u sloveniji.
 
mountain36 said:
Zato jer moram mjenjati vodenu pumpu,pa sam mislio mozda je gore jeftinija al nemrem nac nikakav ducan u slo pa pitam vas mozda je netko bio gore
Vodena pumpa za beverly 200 košta cca 300kn komplet u V.Gorici servis skutera Mimesa. Ako je to skupo onda u deželu možda prođeš jeftinije. (y)
 
gator1 said:
Vodena pumpa za beverly 200 košta cca 300kn komplet u V.Gorici servis skutera Mimesa. Ako je to skupo onda u deželu možda prođeš jeftinije. (y)
jeli znas koliko dode regler za beverly 500
 
neznam kako je sa skuterima, ali ja sam kupovao djelove za svoj motor u Krškom i ispalo me puno manje nego da sam ovdje uzimao... tak da se isplati provjeriti...... (y)
 
seki22 said:
jeli znas koliko dode regler za beverly 500

regularna cijena ti je oko 900kn cijena na netu.

treba se raspitati u italiji.

ali ima ti tu kod nas frajer radi reglere koji su bolji od orginala.
 
mrcina said:
da barem je tako u opelu u brežicama zato sam odustao od kupovine dijelova u sloveniji.
sorry ali ne vjerujem ti,na koju foru ti netko moze prodati neki dio i onda na taj dio stavit i cijenu ruku bez obzira sta ti nece oni radit,nego ces sam :misli: