Djelovi za Apriliu 125

Light

Member
Pozdraf dečki !
Jel znate možda nekoga tko prodaje djelove od Aprilie Extreme 93. ? Bio sam u Ing-Kartu ali su me sprašili iz dućana kad sam reko da trebam za 93.g. jer oni samo drže od 96 nadalje :mrgreen:,da probam u Musilu ili gdje bi još moglo biti ? Trebam satove,vizir,kontakt bravu,retrovizore i zadnju felgu :shock: ,svi djelovi osim felge pašu i sa Future pa ako netko ima ili zna nekog da ima neka se javi na PP :)
 
U pi... maternu, svi ti ovlašteni serviseri prodaju samo nove motore, a kad nešt rikne ko te jebe kupi si novi motor, pa nismo mi još u europi da kad na zariba motor il kad ga malo zgulimo da ga bacimo na otpad!
A probaj kod musila on ti sigurno ima te djelove, ja sam se raspitavo mada mi još ne trebaju djelovi, za klip cilindar i te gluposti i on je reko da ima to sve tj. može naručit! Meni je onda reko otprilike 400kn za klip i jedno 800kn za cilindar. 8)
 
imaš žmigavce zadnje, a ležaje radilice, ručicu od gasa, ima još toga javit cu se na pp
 
Zildjian said:
imaš žmigavce zadnje, a ležaje radilice, ručicu od gasa, ima još toga javit cu se na pp

Imam ti ja žmigavce zadnje i cijeli zadnji kraj,jeftino...ako te zanimaju detalji piši na PP :wink:



imam dvi future i mnogo dijelova
piši na pp

Posalo sam ti sve kaj trebam pa ti javi kaj imaš :)
 
trebalo bi mi svjetlo i žmigavci... koliko cijeniš
 
što je narazumno, imam dvi cijele af1 ,jednu stari i jednu novi model