DKS MOTO

poštar

New member
Naletio na ovu firmu na njuškalu triba bi nešto poslovat sa njima ali mi nekako neozbiljno zvuce preko moba. Da li je netko poslova sa njima i kakva su iskustva :misli:
 
Dva dana ih bezuspješno pokusavm dobit ali se nitko ne javlja :mrgreen: hm sad koliko su ozbiljni neznam?
 
Johnny047 said:
...a web stranica izgleda koda imaju myspace  :mrgreen:
Sam neznam ovo što meni triba oni imaju (navodno) ali su tako brljavi  :palacdolje: Volio bi da se varam ali izgleda da ne :mrgreen:
 
jel to to?
http://dksmoto.hr/naslovnica.html

pogledaj weba i grešaka, rupa.. majko mila... drljavo je mala riječ za ovo
 
Dva puta naručivao od njih i sve po dogovoru. Jednom poslano poštom, jednom osobno preuzimanje u Zagrebu.
Nisam imao zamjerke...

Pozdrav!
 
Jura Zagreb said:
Dva puta naručivao od njih i sve po dogovoru. Jednom poslano poštom, jednom osobno preuzimanje u Zagrebu.
Nisam imao zamjerke...

Pozdrav!
Hvala puno (y) A još da mi ih dobit na telefon :D
 
NIsam ga ni ja mogao baš dobiti, puno putuje u Mađarsku po djelove...
Ja sam mu slao mail, pa smo se čuli telefonski.

Pozdrav!
 
Jura Zagreb said:
NIsam ga ni ja mogao baš dobiti, puno putuje u Mađarsku po djelove...
Ja sam mu slao mail, pa smo se čuli telefonski.

Pozdrav!
Dobio sam ga prije tri dana i kaže da ima ovo što mi triba da ce mi se javit ali od njega ni šuš ni buš :mrgreen: Hvala na informaciji (y)
 
ja sam od njih isto kupil jednu stvar i sve 5.za drugu stvar koja mi je trebala isto rekel da ima i nakon toga ga zval,slal mailove,poruke i ništ ko da mu nije bilo u interesu prodati tak da se nisam više s njim zajebaval nego kupil na drugom mjestu.
 
jura_vz said:
ja sam od njih isto kupil jednu stvar i sve 5.za drugu stvar koja mi je trebala isto rekel da ima i nakon toga ga zval,slal mailove,poruke i ništ ko da mu nije bilo u interesu prodati tak da se nisam više s njim zajebaval nego kupil na drugom mjestu.
To mu nije bas reklama :palacdolje:
 
Ikakav update o 'ducanu'? Evo ja se s broda tipkam s covjekom, uredno odmah odgovara...
Jedino mi krivo sta im je web totalna banana, nema nekakve galerije modela, katalog ponude...

 
ja samo loša iskustva... nit odgovara, nit išta...
 
oglasili leovince na njuskalu, nazvao, malo spustio cijenu, poslao za dva dana dok ga je razmontirao sa motora, uredno doslo, falila jedna opruga ali kaze da je ni nije imao, tako da sve ok sto se mene tiče
 
Ja bio kod njih u Kočevju. Očekivao prodavaonu, kad ono oprema nabacana u nekakvoj garaži u koju ne možeš niti ući nego ti gazda nosi van pa ti probavaš odjeću i obuću na dvorištu. Razgovor lagano preko kurca. Navodno da je imao dućan pa zatvorio i sad prodaje ostatke. Roba je, kolko para tolko muzike. Prodaje i motocikle, od rabljenih do karambola.
Uglavnom, ocjena +2
 
Onda sam ja izgleda imao srece,iako nisam dobio jednu oprugu i nosac koji koliko vidim ide u kompletu pa sam morao malo improvizirati,uglavnom ja sam zadovoljan