DMC moto centar ZG. iskustva?

A šta je tu čudno? Eto konkretno sam uzeo motor kod DMC-a imao je malo preko 6k godinu i pol star. Svi moraju raditi godišnje 10-15k u pravilu?
Isto ko i kod auta,pogledas malo cijene vezane za kilometrazu i sve ti je jasno,da uzmes gore sa malom kilometrazom u minusu si ako ga ides prodat tu,pametnome dosta,isplativo jedino ako u startu kupis vani sa velikom kilometrazom i onda se putem izgubi,a tek ako si treca ruka....
 
Ovo s kilometrima neki ne budu nikad apsolvirali.Na cajgeru lepo zgleda 15000km ,a motor star deset let.Al te beje kad u duši znaš da ima 64000.,a tješi te pogled na brojčanik.😆🍷🍻
 
Isto ko i kod auta,pogledas malo cijene vezane za kilometrazu i sve ti je jasno,da uzmes gore sa malom kilometrazom u minusu si ako ga ides prodat tu,pametnome dosta,isplativo jedino ako u startu kupis vani sa velikom kilometrazom i onda se putem izgubi,a tek ako si treca ruka....

Ne mora značiti još se ode radi o motorima godinu ipo dvije starosti. Ljudi vani rade, nije baš da svi imaju fjaka sindrom i sunce 10 miseci godišnje pa su vani svi motori 100k km. U nas je poznat sindrom GS-a npr sve pusti Adventureri sa kuferima a većina skupa napravi 30k km godišnje.
Ljudi rade na veliko s motorima, lizing velike auto/moto kuće sigurno ne kupuje/uvozi jedan motor kupuje 20-30.
Konkretno za moj motor, imam ime vlasnika u IT, ispis svih servisa odrađenih, potrošni materijal koji sam minja ove godine sve tvornička ugradnja. Sad sam uzeo u Belgiji HM- 2016 12k km ispisi iz ovlaštenog servisa u Briselu, isto nemoguće prevara?
 
Ne mora značiti još se ode radi o motorima godinu ipo dvije starosti. Ljudi vani rade, nije baš da svi imaju fjaka sindrom i sunce 10 miseci godišnje pa su vani svi motori 100k km. U nas je poznat sindrom GS-a npr sve pusti Adventureri sa kuferima a većina skupa napravi 30k km godišnje.
Ljudi rade na veliko s motorima, lizing velike auto/moto kuće sigurno ne kupuje/uvozi jedan motor kupuje 20-30.
Konkretno za moj motor, imam ime vlasnika u IT, ispis svih servisa odrađenih, potrošni materijal koji sam minja ove godine sve tvornička ugradnja. Sad sam uzeo u Belgiji HM- 2016 12k km ispisi iz ovlaštenog servisa u Briselu, isto nemoguće prevara?
Pa to i govorim,uzmes sam direkt...ma rekao bi puno ,ali necu...kako kazu doli,ko je bia,zna!
 
  • Like
Reactions: neven and Švabo
Ovo s kilometrima neki ne budu nikad apsolvirali.Na cajgeru lepo zgleda 15000km ,a motor star deset let.Al te beje kad u duši znaš da ima 64000.,a tješi te pogled na brojčanik.😆🍷🍻
Ma najlakse je to vidjet po autima,gledo za zenu prosle godine jedan autic,kod nas cijena i svi po oglasnicima od uvoznika oko 150 do 170 tisuca ,na mobile ,da mi se isplati uvesti ,da dode na cijenu ovih kod nas,samo ovi preko 300000km,a kod nas nema sanse da nadjes iti jedan sa 300000,najvise imo jedan sa 190000,vani,prvih pedeset oglasa sve preko 300😂
 
...evo ovaj recimo,da si ga od 2005 premjesto po garazi dva puta godisnje bi vise napravio😂
 

Attachments

  • Screenshot_20220203-201855_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220203-201855_Samsung Internet.jpg
    780 KB · Views: 0
...meni su preporucili ovog u celju,cak i jedan cijenjeni forumas iz celja,i mogu reci samo pohvale,crossrunera uzeo kod njega,sa svim dokumentima iz italije,tako da sam imo i ime talijana,kojeg sam kontaktiro i potvrdio sve o motoru,ne preprodavac iz italije,nego prvi i jedini vlasnik
Kojeg u Celju?
 
Ja sam mjenjao stari uz nadoplatu za novi..ma moram rec da je sve ispalo super,i vise nego sto sam mislio.
Sutradan mi je akumulator riknuo,odmah kroz dana mi je dao novi.
I eto ga..motor nakon 3 4 godine u mene kao i prvog dana.Koliko sam skuzio po papiru kad sam ga nosio regat,motor je uvezen iz sjeverne Italije(okolica Bergama ako se dobro sjecam,zaboravio sam tocan naziv mjesta a zanimalo me bas pa sam pogledao)
 
  • Like
Reactions: DenDeri
Dks??? Kakvi su oni
Prije 4 godine dogovarao sa njima..i sve 5 al kad sam trebao dovest svoj stari motor kod njih i u zamjenu i placanje uzet noviji,odjednom se vise nisu javljali.Puko mi film i kontaktirao DMC ..dogovorili sve u dva tri dana,dovezao stari motor iz Ćuprofnika😁..pregledali ga..obavili papire i posao doma sa novim motorm.
 
Neznam kakav je taj dmc, al pred jedno dvije godine sam pratio tih par sta prodaju motore i zapeo mi za oko rb moto koji ima preslozene motore ali i dosta povoljne i sk moto koji ima motore u tvornickom stanju al i dosta visoke cijene, vidim neke iste motore prodaje vec dvije godine...
 
zar ne misliš da bi se prodali da su stvarno u tvorničkom stanju?? :ROFLMAO:
svi ti (i još neki) dobavljaju motore iz istih izvora..
 
  • Like
Reactions: neven
Svi motori iz uvoza,koji se prodaju kod nas,a dolaze iz D...prodaju se na kilograme.
Sta tezi,to skuplji...zato r1250gs drzi dobru cijenu.najtezi je.
 
većina ih ipak dolazi iz I, pogotovo kod ovih koji se spominju
radije bi uzeo motor s 100 tkm iz D, nego motor s 30 tkm iz I..mada ni jedan nema 30, barem dok ne dođu na sveto tlo rvacko :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: StickyFingers
zar ne misliš da bi se prodali da su stvarno u tvorničkom stanju?? :ROFLMAO:
svi ti (i još neki) dobavljaju motore iz istih izvora..
A istina da, al ovi bar na slikama izgledaju bolje nego oni u rb 😆 meni pred dvije godine zapao za oko monster u sk, tad bio 3200 i nisu htjeli spustit...jos se prodaje, sad za 3000
 
Last edited:
Sta je i realno...po nekim novim pravilima prodaje,svaki motor,pa makar bia i talijan...gubi na vrijednosti 100eura godisnje.