Došao je i taj dan

Freelancer

New member
...još u utorak :) Z750 je kod mene na cajgeru 660km :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
i usput pohvala KMSu - dobio sam registriran motor, probne tablicec do 22.05.
 
Freelancer said:
...još u utorak :) Z750 je kod mene na cajgeru 660km :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
i usput pohvala KMSu - dobio sam registriran motor, probne tablicec do 22.05.

Ukopčali su kilometar sajlu prije nego su ti ga isporučili? :mrgreen:
 
ej,jel postoji kakva maska protiv vjetra za tog z750??? cijena maske?

meni inace skroz super izgleda ali bi trebao imati nekakvu zastitu protiv vjetra!?
 
Super i registrirali su ti ga? Sad se sjećam,vidio sam jednog z750 u Ludbregu na motoskupu s probnim tablicama, navodno dečki iz kms-a :mrgreen:
 
Wrrooarmmm!!
Guštaj! :p :D
 
Odlično, stvarno mi je drago...kako sad gledaš na ono iščekivanje :wink:
Daj stavi koju fotku na net...
Javi se za vožnjicu :D
 
Čestitam na kupovini ali mi nije jasno tih 660 km :idea: jesi dobijo popust zbog njih :?:
 
MONSTER said:
ej,jel postoji kakva maska protiv vjetra za tog z750??? cijena maske?

meni inace skroz super izgleda ali bi trebao imati nekakvu zastitu protiv vjetra!?

Ima u Louisu pogledaj na www.louis.de ima z 750 puno opreme
 
MONSTER said:
ej,jel postoji kakva maska protiv vjetra za tog z750??? cijena maske?

meni inace skroz super izgleda ali bi trebao imati nekakvu zastitu protiv vjetra!?

Ima u Louisu pogledaj na www.louis.de ima z 750 puno opreme
 
Hapi said:
Freelancer said:
...još u utorak :) Z750 je kod mene na cajgeru 660km :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
i usput pohvala KMSu - dobio sam registriran motor, probne tablicec do 22.05.
Ajd sretno s motorim i puno sretnih km.... i neku bude bolji od fazer :mrgreen:

:D nemam još sliku, ali bit će uskoro:)
 
MONSTER said:
ej,jel postoji kakva maska protiv vjetra za tog z750??? cijena maske?

meni inace skroz super izgleda ali bi trebao imati nekakvu zastitu protiv vjetra!?

ima na www.ermax.fr a ima i shop u sloveniji koji to uvozi ali nemam tu link, imaju svoju stranicu.
 
kamikaza said:
Super i registrirali su ti ga? Sad se sjećam,vidio sam jednog z750 u Ludbregu na motoskupu s probnim tablicama, navodno dečki iz kms-a :mrgreen:

sasvim pouzdano znam da to nije taj:)
 
Mey said:
Odlično, stvarno mi je drago...kako sad gledaš na ono iščekivanje :wink:
Daj stavi koju fotku na net...
Javi se za vožnjicu :D

iščekivanja kao da nije ni bilo :D :D . bit će fotke uskoro, vjerojatno ću poslat na newse. Bili smo u Samoboru u četvrtak na cugi nas 5 s news grupe, vidjeli varadero i još neki motor iza, nisam baš skužio koji je ali mi se vozač učinio kao vozačica :D Jeste to bili ti i Kristian? Taman je padao mrak
 
U prolazu said:
Čestitam na kupovini ali mi nije jasno tih 660 km :idea: jesi dobijo popust zbog njih :?:

motor sam pokupio u utorak poslijepodne, a do četvrtka sam napravio 660km.