Do Ulcinja i natrag

bdrazen50

Member
ima li zainteresiranih?

planiram početkom lipnja cijeli tjedan, najvjerojatnije 6-13.6., od subote do subote napraviti đir od zagreba do ulcinja i natrag... plan je do sarajeva preko banja luke uz dolinu vrbasa... a može i preko bihaća i jajca... još ne znam što bih odabrao...  onda dalje preko višegrada (na drini ćuprija) do durmitora (crno jezero)... pa se spustiti do ulcinja i onda skroz uz more natrag... bilo bi lijepo naći društvo za taj đir... planiram spavati u jeftinim hotelima ili hostelima...
 
hvala...
 
nitko nije raspoložen?
 
Tvoja runda je puno bolja od moje, na drini čuprija, Durmotor, dobro do crnog jezera moraš pješke jer direktno motorom nemožeš stavili su rampu i ima čuvar.

bdrazen50 said:
nitko nije raspoložen?

Teško ti je ovdje naći nekoga, pokušao isto prije par godina pa sam odustao, odaziv nikakav. Motorist su ti zatvoren krug ljudi.
Tako kad idem nekam krenem najčešće sam i vjeruj mi da je super, a ako i netrko ide s tobom mora biti super vozać i društvo tako da ti se izlet ne pretvori u noćnu moru.
 
Nešto slicno ali kraće vremenski planiram odvozit negdje početkom 8 mj,  preko Bosne do CG, nazad preko Hr
 
Dosta slična ruta onoj koju planiram ja sa boljom polovicom..evo tek sad sam skužio da tražiš nekoga za đir..možda se i možemo dogovoriti za dio puta! A možda bi ti i to bolje odgovaralo, da se stigneš i sam izguštirati. Baš sam postao prije par sati - gotovo isti termin, samo je plan do Sarande. Također jeftini smještaj a u opciji je i šator i vreće.
 
odustao sam od tog puta... malo čitao i ceste su dosta loše... to je više put za enduro tip motora, a ne moj... idem na zapad.... do alpa i natrag... to mi se čini puno bolja ruta.... civilizacija je ipak civilizacija... par putopisa me odvratilo od puta... a mislio sam i do albanije... no vele da nije to baš za samotnjaka poput mene...
 
bdrazen50 said:
odustao sam od tog puta... malo čitao i ceste su dosta loše... to je više put za enduro tip motora, a ne moj... idem na zapad.... do alpa i natrag... to mi se čini puno bolja ruta.... civilizacija je ipak civilizacija... par putopisa me odvratilo od puta... a mislio sam i do albanije... no vele da nije to baš za samotnjaka poput mene...

:misli: :mrgreen: :misli: :mrgreen:
To i ja mislim da se takav puta mora odvoziti na enduro motoru, mislim da oni nemaju ceste, sve makadam.  :D
Pošto smo mi 100 godina iza Njemaca a bosna i crna gora još 100 godina iza nas to znaći ravno prije 200 godina, znaći da smo još pod Austrougarskom a zbog toga ti netreba putovnica stime da nemožeš puno dalje od bokokotorskog zaljeva to jeste do Bara. Bujrum  :D
 
bdrazen50 said:
odustao sam od tog puta... malo čitao i ceste su dosta loše... to je više put za enduro tip motora, a ne moj... idem na zapad.... do alpa i natrag... to mi se čini puno bolja ruta.... civilizacija je ipak civilizacija... par putopisa me odvratilo od puta... a mislio sam i do albanije... no vele da nije to baš za samotnjaka poput mene...

:misli: mene putopisi samo još zagriju za put,gdje god se išlo..  :mrgreen: mislim da ti je prva opcija puno zanimljivija jer sam bio i u Crnoj Gori i u Austriji..i to sa banditom,znači skoro isti motor kao tvoj..uživao sam na oba puta ali ipak su jug i istok zanimljiviji od civilizacije..  (y)

 
bdrazen50 said:
ima li zainteresiranih?

planiram početkom lipnja cijeli tjedan, najvjerojatnije 6-13.6., od subote do subote napraviti đir od zagreba do ulcinja i natrag... plan je do sarajeva preko banja luke uz dolinu vrbasa... a može i preko bihaća i jajca... još ne znam što bih odabrao...  onda dalje preko višegrada (na drini ćuprija) do durmitora (crno jezero)... pa se spustiti do ulcinja i onda skroz uz more natrag... bilo bi lijepo naći društvo za taj đir... planiram spavati u jeftinim hotelima ili hostelima...

Bio sam ja na prije 3-4 godine na sličnoj ruti, samo sam još malo skočio u Albaniju. Sve u svemu, Albaniju možeš preskočiti, Crna Gora je super. Pogotovo planinski predjeli, ovo uz more je malo previše turistički, pogotovo mi se dio oko Ulcinja nije svidio.