Dobre prilike u oglasima

ni kap kiše po njemu, a grane auspuha izgledaju ko da ih je godinu dana prala solna kiselina
U ovom slučaju je do akrapa ipak 😆
Na njima ide sve u kompletu s granom…

Nego jbš to, ovo je meni show 😆
1694008897733.png

I sad ga ti pokloni s motorom 🤣
 
  • Wow
Reactions: ODST
Tako je, dok bedaki imaju lovu, i kramari će tržiti... ostaje vječno pitanje - što ne valja sa serijskim auspuhom da bi trebao uložiti toliku lovu?
 
Tako je, dok bedaki imaju lovu, i kramari će tržiti... ostaje vječno pitanje - što ne valja sa serijskim auspuhom da bi trebao uložiti toliku lovu?
Nije akrap, a to je ono, svetinja na motorkotaču, ne? 😆


Šalu na stranu, ali ovo je samo top, bez grana 3800€, ofc mora bit pravi katalizator, a ne one sacaste zajebancije ko do sad koje niko nije ni stavljal 😆
sreca u nesreci, samo otvoren top+remap na serijske grane (jer u granama nema kat) cak daje znacajne performanse 😎
 
za te pare već mora biti fina aprilija regana godinu dana... s novim mitasima i akrapom ... otac te spigal....
 
  • Haha
Reactions: MOONSHIELD
Zvuk. Ne znam jel u zadnjih 15g izasao motor na kojem valja zvuk iz tvornice.
Cijela MT serija zvuce ko kosilice. Stavis valjda bilo kaj na njih, zvuk je fenomenalan.
Nisi cuo moj drlog, kad ga vozis.
Sto cuje stoka sitnog zuba dok prolazim kraj njih me ne interesira :D :D sala mala ofkors.
Toliko se dobro cuje da mi ne pada na pamet kupnja slipon supljih cevki, sa njima cu samo problem sa zakonom dobit jer su for race use only, a sadrze db killere koj se ne mogu izvaditi... 10 ks plus minus na ovu snagu je apsolutno nebitno..
 
Zvuk. Ne znam jel u zadnjih 15g izasao motor na kojem valja zvuk iz tvornice.
Cijela MT serija zvuce ko kosilice. Stavis valjda bilo kaj na njih, zvuk je fenomenalan.

ne znam, no poznavajući mnoge bajkere stekoh dojam da je to prije nametnuta spika od stvarne potrebe, osobno mi zvuk ne predstavlja neki vrlo bitan faktor, dapače volim da je motocikl što tiši... mislim da bi mnogima puno bolja investicija bila plaćanje škole sigurne vožnje od bacanja love na nešto što im realno ni ne treba, umjesto da krenu od sebe i shvate da sami ne znaju izvući ni pola potencijala postojećeg motocikla, ali oni bajaju da im treba ne znam što... više snage, bolji zvuk??
 
ne znam, no poznavajući mnoge bajkere stekoh dojam da je to prije nametnuta spika od stvarne potrebe, osobno mi zvuk ne predstavlja neki vrlo bitan faktor, dapače volim da je motocikl što tiši... mislim da bi mnogima puno bolja investicija bila plaćanje škole sigurne vožnje od bacanja love na nešto što im realno ni ne treba, umjesto da krenu od sebe i shvate da sami ne znaju izvući ni pola potencijala postojećeg motocikla, ali oni bajaju da im treba ne znam što... više snage, bolji zvuk??

Ja imam spor motor i uvjek ga vozim brzo. Ali najesen cu mu staviti suplju cjev da kad sam spor da me barem čuju. Najviše imam strah pogoditi srnu u noći... imao sam već 3 slučaja di bi bilo rip skoro.
 
A nije buka garancija izbjegavanja susreta sa divljim zivotinjama ili nepazljivim vozacima da dodam :)

Buka motora nekad moze i natjerati srne i ostale na bijeg pa skoce na cestu. Sporija i pazljivija voznja je svakako efikasniji alat
 
A nije buka garancija izbjegavanja susreta sa divljim zivotinjama ili nepazljivim vozacima da dodam :)

Buka motora nekad moze i natjerati srne i ostale na bijeg pa skoce na cestu. Sporija i pazljivija voznja je svakako efikasniji alat
Neko me pretekao sa supljom cjevi i stisnuo 130-140 uzbrdo. Ja 120 isao i usporio na 80 jer stize raskrizje. Ovaj pretekao 2 auta u raskrizju i po gasu, auti prosli i ja za njima taman poslje raskrizja srna iskocila na cestu, prosao na metar od nje jer ju je suplja cjev poplasila a ja 85db saljem u okolini... Drugi slučaj pretičem auto prođem 130 jebem mu majku pun gas ima preko 100db i srna da ce preko ceste taman me skuzila zakocila kod bankine i gas nazad u sumu...
 
A nije buka garancija izbjegavanja susreta sa divljim zivotinjama ili nepazljivim vozacima da dodam :)

Buka motora nekad moze i natjerati srne i ostale na bijeg pa skoce na cestu. Sporija i pazljivija voznja je svakako efikasniji alat

A kada bi tek na takovu vožnju nadodao znanje kako se ponašati u nekoj opasnoj situaciji, kako pasti, kako izbjeći, kako znati voziti obzirom na podlogu i klizavost... gdje bi im bio kraj?? Šteta što 99% njih smatra da to "zna", iako nema pojma, a "zna" jer je on.... "znaš li to otkada ja vozim motore"??

poslje raskrizja srna iskocila na cestu, prosao na metar od nje jer ju je suplja cjev poplasila a ja 85db saljem u okolini... Drugi slučaj pretičem auto prođem 130 jebem mu majku pun gas ima preko 100db i srna da ce preko ceste

Jebate, pa to su prave lovačke priče!!
 
A kada bi tek na takovu vožnju nadodao znanje kako se ponašati u nekoj opasnoj situaciji, kako pasti, kako izbjeći, kako znati voziti obzirom na podlogu i klizavost... gdje bi im bio kraj?? Šteta što 99% njih smatra da to "zna", iako nema pojma, a "zna" jer je on.... "znaš li to otkada ja vozim motore"??



Jebate, pa to su prave lovačke priče!!
Ja dobro padam jer nikad nis ne slomim to sam naučio dobro ali jbs te padove s 30-40km/h