Dobre prilike u oglasima

Ovaj ostatak robe kaj ima u ostalim oglasima je taman da ispuni kvotu od 30000 željenih eura. Mislim ,imaš tzv.motor za 25 kila ,a ne možeš nekome pokloniti rabljene gume.Slab je to baja.😂
 
  • Like
Reactions: Johnny 11
A vidi ovog selje majketimile .. :rolleyes:


Ja ne znam jesu li ljudima ove 5G antene spržile mozak ili jednostavno uživaju biti predmet sprdnje :unsure:
Bog Isus..
Mislim da sam ovaj drlog vec vidio po oglasima ima koju godinu, tad je bio oko 20 iljada.
Sad je cijena posla gore, jer vidimo po prilozenom, da je servis u basti napravljen od strane ovog "kolekcionara" i susjeda Joze mehanizera.
A i ja svasta pisem. Mozda je jadnika neko preveslao pa sad oce vratit sto love nazad, ili je munjen, ili je oboje...
 
  • Like
Reactions: Johnny 11
  • Like
Reactions: Johnny 11
A vidi ovog selje majketimile .. :rolleyes:


Ja ne znam jesu li ljudima ove 5G antene spržile mozak ili jednostavno uživaju biti predmet sprdnje :unsure:
1697450552548.png


ova dva kretena su OSOBNO vozila ovaj primjerak



Srki
 
Lezim na plazi i sunce mi ide u oci pa sam skoro napisao da je tih 2.500 eur dobra cijena za to groblje. :mrgreen:
unas sa skele se vidi tvoja plaza, decko ti ima vratni dermatitis i drzi ti zguza prst u speedosicama

srami se




Srki
 
Hebate nekad ih niko nije htio za ni tisucu eura, a sad ih vise ne mozes nac ni za 3000 ako su u donekle original stanju