Dobre prilike u oglasima

Ma ne sprda se.... pitanje je bilo je li to to iz razloga jer u tom oglasu ima puno više slika.
 
Čovik nije forumaš pa shodno tome nema forumskog popusta. Meni je reka da je daje vrlo povoljno ali nije reka koliko.
I ja san napisa ono šta je on reka. Jel ovo oglas na faceu?
 
Da.... ovo je s facebooka
Ali.... ti si napiso da je cijena 3 hiljade. Vrati se stranicu unazad.
No nije to ni bitno..... pitanje je bilo vezano iz razloga jer je tamo cijeli oglas pa se vide sve slike i onaj kojeg zanima si može tamo malo više proučit.
 
Kolega ja s tin čovikon kontaktiran po pitanju nečega drugoga i on mi je reka cijenu jer mi je to odma ponudija ričima povoljno u smislu skoro mukti a sad mi je reka ovo šta san napisa 3000 ili q. Jebiga njegova stvar njegova cijena.
 
  • Like
Reactions: ODST
unna.jpg
 
Kolega ja s tin čovikon kontaktiran po pitanju nečega drugoga i on mi je reka cijenu jer mi je to odma ponudija ričima povoljno u smislu skoro mukti a sad mi je reka ovo šta san napisa 3000 ili q. Jebiga njegova stvar njegova cijena.
Ajde, ajde... taman si se ugradio i puklo.🤣
 
  • Haha
Reactions: koss and Octane
Sad ozbiljno, nikad nisam mogao shvaltiti tko može dati novce za ovako nešto. Ajde još Moon ili neki zaljubljenik koji ih skuplja po defaultu

taj motor meni ne vrijedi 1000 eura, ali vjerojatno će se naći neki pačenik koji bude dao 3 metra drva za njega (vidim da je trenutni gazda drvosječa) i onda na proljeće, ako ne i prije, opet ja uletavam s povoljnim dijelovima 😎

no ako zanemarimo faktor izrazite ružnoće koja je u oku promatrača i takav kakav je je opet bolji od bilo kojeg monstera
 
Zašto ne bi prodao posebno? Ionako uvijek kažu jbga ti si ulagao u njega, šta to mene briga neću ti ja vraćat pare... Ako ima sve stock s time ga prodaje, aftermarket dijelovi koštaju pa tko voli nek' izvoli. Sve i da mu ih je djed mraz spustio niz dimnjak.
 
Last edited:
taj motor meni ne vrijedi 1000 eura, ali vjerojatno će se naći neki pačenik koji bude dao 3 metra drva za njega (vidim da je trenutni gazda drvosječa) i onda na proljeće, ako ne i prije, opet ja uletavam s povoljnim dijelovima 😎

no ako zanemarimo faktor izrazite ružnoće koja je u oku promatrača i takav kakav je je opet bolji od bilo kojeg monstera
Tebi je taj monster bas trn u oku kako bi se reklo...uspoređujes dvije razlicite klase...pa i 996 ili 999 je bolji bolji rsv-a, a jos su ista klasa, pa sta sad?
 
Tebi je taj monster bas trn u oku kako bi se reklo...uspoređujes dvije razlicite klase...pa i 996 ili 999 je bolji bolji rsv-a, a jos su ista klasa, pa sta sad?
996 je lošiji od rsv-a (čak i od ovog milka edition), 999 je mrvicu bolji ako gledamo potpuno serijske motore
ali 996 košta 4-5 puta više od rsv r-a tak da opet nisu ista klasa, dukce voze plemenitaši puni (sebe) para, nama siromašnim seljacima je i aprilia ok
 
Jel ovo uopće legalno?
Mislim, ako ZDS, Heil... itd uzrokuje kaznu (a nekad i zatvor), onda niti ovo nije baš po "PS"-u.