Dobre prilike u oglasima

voziš ti bicikl u snu🤣🤣🤣

rimac je za tebe mini lažov

daj sliku tog”bmwea” sa tablicom da se smijemo

Ajde, sirotinjo glupava, zašuti bar jednom, potegni vodu na te svoje prosere... ako se hoćeš smijati, stani pred ogledalo, smiješnije spodobe nećeš vidjeti nigdje drugdje. Ako ti za te tvoje hondice dam potrošenu probušenu gumu od fiće, hoćeš li uz te Honde imati još kusur za vratitit?
 
Ajde, sirotinjo glupava, zašuti bar jednom, potegni vodu na te svoje prosere... ako se hoćeš smijati, stani pred ogledalo, smiješnije spodobe nećeš vidjeti nigdje drugdje. Ako ti za te tvoje hondice dam potrošenu probušenu gumu od fiće, hoćeš li uz te Honde imati još kusur za vratitit?
nisi odgovorio na pitanje, sa dobrim razlogom :mrgreen:


prebacil bum te na ignore, zakakis mi tu prostor previse





Srki
 
  • Like
Reactions: tegla
Nije bitno okreću li se curice, to je bitno samo nezrelim klincima
Ti si pokrenuo temu sa okretanjem za motorima i kako se za Hondom nitko ne okrece. To puno govori o tebi u ovom kontekstu.

Žene koje znaju što žele ne sjedaju na te RRRRR-jurilice, one žele nešto konkretno, njih se ne impresionira divljanjem po cesti već nekim drugim stvarima, znat ćeš kada odrasteš.
Jebo mi pas mater ako je itko ostao impresioniran kao suvozac na GSu

Kada sam ja vozio E430, nije bila ni stara ni trula, ni bilo što drugo (a nije ni sada, iako je ja odavno nemam, no znam kod koga je), niti bilo što drugo loše - i auto je sa kojim se, komforom i svime ostalim, lako poserem na bilo koji najmoderniji wannabe super-duper extra auto i bezlične autiće za hvatanje naivnih klinkica, a u biti svi su dobri i originalni kao standard konfekcija, sve isto nekvalitetno sranje koje liči jedno na drugo, sve bezlično i bez duše, tehnike koja od tebe radi kretena...
Ne vjerujem koliko precizno sam zapravo pogodio :ROFLMAO:
Deda, nemoj se uzbudjavas, herc bu te strefil.
ako misliš da se glavni baja postaje pokazivanjem što imaš, posebice auta, onda si upravo jako daleko od toga da i budeš uopće baja, kamoli glavni...
Mestre, vozim 2 20+ godina stare Honde. Meni su lijepe i ne bi ih mijenjao. Jebe mi se zivo za dokazivanje.
Ali saljivo je kako ovo pise netko tko je par postova gore komentirao "sve sto si ikad stvorio ja iskesiram". Kokosar iskompleksirani, nista vise.
 
srki i sleđ, uz sliku svojih motora, bio bi red da objavite i sliku zadnje gume, pa da vidimo tko se više ima muda nagnut i da završimo tu raspravu jednom zauvijek :mrgreen:
ovdje prevladava ekipa na tracerima i gay-esovima pa mislim da bi forumsku populaciju više impresionirala slika nekog ručnog rada, pulovera ili goblena
 
  • Haha
Reactions: kokolo_f
Istina je ta:
"Curice se okreću za motoristima do god je motoristi kaciga na glavi, a kad je skine i ispod nje izviri gljiva dođe im da povrate."

Zato ja pijem Cedevidu na slamku i ne skidam kacigu.
Koji put prođe i potkapa, ali samo ako jedino oči vire.:mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Spori
Koji put prođe i potkapa, ali samo ako jedino oči vire.:mrgreen:

1703010276980.png
 
Ti si pokrenuo temu sa okretanjem za motorima i kako se za Hondom nitko ne okrece. To puno govori o tebi u ovom kontekstu.

Koliko se sjećam, ti si prvi rekao koja će se okrenuti za kojim motorom... toliko o tebi.

Ali saljivo je kako ovo pise netko tko je par postova gore komentirao "sve sto si ikad stvorio ja iskesiram". Kokosar iskompleksirani, nista vise.

Komplaksaš je onaj koji ide srati po ljudima o kojima ništa ne zna, kao i vrijeđati, jer ja nemam zašto kagati - nemam se ni kome dokazivati, jer sam odavno dokazan svakome do koga mi je stalo. A hoće li drkljo vjerovati ili neće, kao i sva slični njemu, tako je malo važno. Dapače, posve je nevažno. Propalica koja pod stare dane crnči u Njemačkoj jer se kao "stručnjak" nije dokazao svojim neznanjem i neradom ovdje.

Mestre, vozim 2 20+ godina stare Honde. Meni su lijepe i ne bi ih mijenjao. Jebe mi se zivo za dokazivanje.

Vozi što hoćeš, meni svejedno, cijenim tvoj stav kao što ti ne cijeniš moj, jer se time dokazuje tko je ovdje sektaš, a većih od Hondaša nisam sreo... a najviše po GS-u ili općenito BMW-u seru ljudi koji ga nisu ni vozili, koji su već sagorjeli u želji da ga imaju ali im nije to uspjelo, iil iz tko zna kojih, ali redovito osobnih razloga... drži štangu drkiju koji eto ima nešto protiv da se voze stari motori i stari auti jer je ono što vrijedi redovito nešto "novo", to je njegov seoski primitivizam... samo se budale dokazuju novim autima i motorima ako nemaju potrebe i opravdanja u kilometraži ili stilu života da ih voze, već ih imaju samo da se mogu pokazivati.
 
Last edited:

koliko ovo leži? sjećam se ovog još od prvih komada koji su izašli iz Severove radione
 
Za sve ljubitelje Stromova. @Paf tebe gledam! :mrgreen:
Tko ne kuzi svapski:
Lezi u garazi vec preko tri godine, vozio deda, kljucevi pogubljeni. Prodaju samo papire jer je motor u garazi :unsure:
Ima li tko da kuzi foru?
Znači ,bajk je u garaži ,dokumente ima ,jedino su ključevi zagubljeni.
Kome je to interesantno ,pravac minken i vozi doma.
Jedino ne bi bilo zgorega dobiti još par slika ,zatraži preko poruke.
 
A ovaj Sever ,to je toliko rijedak stroj da će ga kupiti jedino kolekcionar.
Staklo plastična rama ,okvir
Suhi kuplung
80 kubika ,između 15 i 20 konja negdje koliko se
sjećam
S najdužim prijenosom preko dvijesto na sat
E sad,kak ga osposobiti da bude respektabilan ,to je pitanje,bar oko dijelova.
 
Last edited:
Znam da je s današnje perspektive potpuno neočekivano da mlađa populacija promatra ovaj stroj sa nekim osobitim zanimanjem.
Ali s tehničke strane ,to je po meni respektabilan motor..
Govorim o nečemu kaj je proizvedeno 80ih,s domaćim trudom i mozgovima.
Je da je fergazer delorto,istina da je klip Mahle,je da ima kroberovo paljenje .Ali ima i kotače magnezijske legure ,bremze domaći proizvod.
Ali ...naš je .Rijedak i još naš
😎👍
 
Znači ,bajk je u garaži ,dokumente ima ,jedino su ključevi zagubljeni.
Kome je to interesantno ,pravac minken i vozi doma.
Jedino ne bi bilo zgorega dobiti još par slika ,zatraži preko poruke.
Koliko sam ja skuzio, prodaju samo papire. Zato i pitam jel netko kuzi foru. Netko poprilicno nepismen je pisao oglas.
Osim toga, zasto bi netko dao 5500€ za starog Stroma 650 koji je stajao tko zna koliko, nepoznatog je stanja i nema kljuceve?