Dobre prilike u oglasima

Da ja sam prošli vlasnik, pitaj Škoju u Osijeku za taj motor, pa da nije problem ak je korektno složen ali treba pazit, ja sam bio 3. vlasnik, od većih stvari, obje vile su savijene, felga, blatobran i ručice, a vjv najviše treba pripazit na vile što je s njima rađeno jer nove su poprilično skupe, a nije ni felga baš jeftina. A taj što ga prodaje ga je kupio vjv od osobe koja je od mene preuzela.
 
Last edited:
Da ja sam prošli vlasnik, pitaj Škoju u Osijeku za taj motor, pa da nije problem ak je korektno složen ali treba pazit, ja sam bio 3. vlasnik, od većih stvari, obje vile su savijene, felga, blatobran i ručice, a vjv najviše treba pripazit na vile što je s njima rađeno jer nove su poprilično skupe, a nije ni felga baš jeftina. A taj što ga prodaje ga je kupio vjv od osobe koja je od mene preuzela.
Ouki, to već maaaalko mijenja priču, ali izgleda uredno na fotkama. I da, nije neka fora reći da si prvi vlasnik, ako si treći.
Iako... Ja recimo, nemam pojma koji sam vlasnik mojeg motora. Nova prometna i ti si prvi. :D
 
Koliko vidim ima još malo udubljenje na rezervaru, ali da motor izgleda poprilično dobro, samo je pitanje kak je složeno i ova priča prvi vlasnik i vozi u koji hoćeš servis ne drže vodu. Ali to piše valjda na 90% oglasa, isto tako nikad padano 😂
 
Ouki, to već maaaalko mijenja priču, ali izgleda uredno na fotkama. I da, nije neka fora reći da si prvi vlasnik, ako si treći.
Iako... Ja recimo, nemam pojma koji sam vlasnik mojeg motora. Nova prometna i ti si prvi. :D
Svako vozilo do sada mi je bilo iz kraja devedesetih, izuzev jednog Pucha koji je nesto stariji. Nikad nisam razmisljao koliko je njih prdnulo u sic prije mene.
Ali ako netko tvrdi da je prvi vlasnik a zapravo je cetvrti, ne bi taj motor kupio iz principa. Prvo jer laze, drugo jer ako laze za to, laze i za nesto sto ja mozda necu uhvatiti na prvu.
 
1710367153307.png
evo jeee...di meni uljecu ovi oglasi...bas su nasli...
 
Dobre su mi ove fore 1. lak... jbte kao da je neki stari auto pa hrđa...
Jos su mi bolji oni sa "nije padano, motor farban po vlastitom gustu", a ono sve mat crno, bez logotipa na tanku ili imena modela, a izgleda kaj da si ga penzlom farbao.
Bio je jedan sto je usput opiturao i masinu i ramu u crno. Sad mi je zao sto nisam spremio sliku, mislim da je oglas bio na fb i obrisan jer su ga zajebavali u komentarima.
 
  • Like
Reactions: bianconero