Dobre prilike u oglasima

registriraj novog...nabaci malo dodatne opreme i eto te blizu...ako nisi citao dobro,procitaj opet ponudu...sve se dogovori, more i bez zadnjeg kufera...opreme...tehnickog...prijepisa...pa i tad nece biti po vasoj cijeni tih bicikleta od 20.000 kn.,i 20 godina i kusur...

Ta Hayabusa ti kao usporedba sa Stromom nema veze s vezom ...,i nije 5 god.,sace 4 ... a sto se tice ovog sto si nabrojio...tih izmjena i servisa...ne brini se ti za Stroma, il neznas ... ,vec za te jurilice ... :)
Ja izbrojao godine, nije teško :mrgreen: 2017 jedaan , 2018 dva , 2019 tri, 2020 četiirii , 2021 peeet , - meni je to 5. Pogotovo ako je motorin iz Dalmacije. evo moj motorin iz 2019 sad ima 3 godine.
 
  • Haha
Reactions: RoadRunner1 and Paf
vidi ovoga marina sto se smije,.🤣

mislio sam da si stavio masinu od japanca,svasta ljudi znaju raditi,svakakve kemije,pa sam mislio da si i ti,ugl nekuzim se uopce u aprilije,niti sam ikad vozio niti znam nekoga tko ima takav r motor,svi su na japancima.

ajde sada sam nesto naucio.🤣👍
 
vidi ovoga marina sto se smije,.🤣

mislio sam da si stavio masinu od japanca,svasta ljudi znaju raditi,svakakve kemije,pa sam mislio da si i ti,ugl nekuzim se uopce u aprilije,niti sam ikad vozio niti znam nekoga tko ima takav r motor,svi su na japancima.

ajde sada sam nesto naucio.🤣👍
Zato se i smijem. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Ivanos46
vidi ovoga marina sto se smije,.🤣

mislio sam da si stavio masinu od japanca,svasta ljudi znaju raditi,svakakve kemije,pa sam mislio da si i ti,ugl nekuzim se uopce u aprilije,niti sam ikad vozio niti znam nekoga tko ima takav r motor,svi su na japancima.

ajde sada sam nesto naucio.🤣👍
Rsv/tuono gen1 i gen2, falco i caponord 1000