Dobre prilike u oglasima

Index nudi odličan oglasni prostor, malo lošije parametre i opseg istih, i katastrofalno lošu tražilicu, i to je problem sa Index oglasnikom, a kako imaju namjeru cijelo vrijeme biti besplatni, očito je da za tako zahtjevnije stvari nemaju namjeru zapošljavati nekog stručnijeg koji bi to sve digao na malo veću razinu... jednostavno, nije im isplativo plaćati dobrog web-mastera da složi taj oglasnik kako treba jer ionako neće zarađivati na tom oglasniku, i to je pat-pozicija za redakciju da bi mogli poštovati pravilo dano prvog dana da će "zauvijek biti besplatni"...
 
Index nudi odličan oglasni prostor, malo lošije parametre i opseg istih, i katastrofalno lošu tražilicu, i to je problem sa Index oglasnikom, a kako imaju namjeru cijelo vrijeme biti besplatni, očito je da za tako zahtjevnije stvari nemaju namjeru zapošljavati nekog stručnijeg koji bi to sve digao na malo veću razinu... jednostavno, nije im isplativo plaćati dobrog web-mastera da složi taj oglasnik kako treba jer ionako neće zarađivati na tom oglasniku, i to je pat-pozicija za redakciju da bi mogli poštovati pravilo dano prvog dana da će "zauvijek biti besplatni"...
Ali imaju reklame na kojima zarađuju. Više pregleda --- više reklama, više love.
 
Kad sam (pred nekoliko miseci) oglasio motor za prodaju, bio je cca misec i po na Indexu. Samo jedan poziv imao. Stavio na Njuškalo i ode dan nakon oglašavanja. Očito Index ili gleda manje ljudi ili druga struktura posjetioca. Bila je i ona imitacija Njuškala (kad su ovi krenili s naplatom), Čačkalo. Mislim da ništa ni od toga.
 
  • Like
Reactions: šporki
njuskalo je premija za imbex tocno al zadnjih par stvari kupio i prodao preko marketplejsa … bacene pare za njušku
 
  • Like
Reactions: bebeli
Trebat ce uskoro i novu getribu zahvaljujuci Healtech quickshifter
što konkretno će tako dramatično napravit healtechov quickshifter getribi da će trebat nova getriba u odnosu na neki drugi quickshifter?

imao na z900 i dok nisam išao u eksperimente s postavkama nikakvih problema i da bih rekao da je bitno lošiji u odnosu na druge motore koje sam imao prilike vozit sa oem quickshifterima i ride by wire.

možda u nekim kombinacijama okretaja i otvorenog gasa malo grublje promjene ali opet ništa dramatično u odnosu na oem rješenja.

dapače rekao bih da je ducatiev qs imao više problema od ovog generičkog qs...
 
Pa i glede reklama Index je bolji od Njuškala, koji te toliko bombardira reklamnim smećem da moraš imati adblocker inače je stranica nerijetko i nečitljiva sa obje okomite strane...
Tu si u pravu. Pretpostavljam da su se orijentirali na mobitel preglednike. Na PC/laptop često blokiraju te okomite reklame.

Htjedoh kazati da nije da ne zarađuje i Index. Samo šta ima zaradu od reklama, ne direktno od oglasa.
 
  • Like
Reactions: Village
Neznam sta je ovaj homologirao i upisao u knjizicu, al ovaj ebay auspuh nije mivv 😆 i ne stoji nikako na africi 🙄

Lako za auspuh, mene zanima kakve gljive je konzumira prije određivanja cijene...