Dobre prilike u oglasima

da je faktori, i ja bi mu bez razmišljanja ponudio 3500 i svi skupa bi zanemarili činjenicu da su se svake zime od 2004. resetirali kilometri, ovako će se načekati da za 3000 naleti siromah koji će za pola godine opet nekome morati objašnjavati zašto su kilometri na nuli
 
  • Like
Reactions: tegla
da je faktori, i ja bi mu bez razmišljanja ponudio 3500 i svi skupa bi zanemarili činjenicu da su se svake zime od 2004. resetirali kilometri, ovako će se načekati da za 3000 naleti siromah koji će za pola godine opet nekome morati objašnjavati zašto su kilometri na nuli

U ovom slučaju liku nitko nije vjerovao u kilometražu pa je stavio nešto okvirno, i vjerojatno umanjeno u pola, ali nekako si mislim da kad kupiš motor toliko godina star, onda je zapravo manje bitno da li ima 20-30tkm više ili manje. Sve je u održavanju.
 
Od frenda motor i kilometraža prava,nije padano a cijena kao cijena,predmet rasprave
Misliš na rsv-a?
Ako je to to..... kažem, oglašavano s 1500 km u lipnju. Ja zvao vezano za guzzija kojeg su isto oglašavali pa se nismo uspjeli dogovoriti da dođem pogledat jer žena koja se javila na telefon prvi puta nije mogla organizirat da se to vidi.
Imali još oglašenog jednog triumpha i ducati acramblera i još neki motor koji sam sad zaboravio.
Kad sam zvao prvi puta, žena je rekla da prodaju kolekciju od nekog doktora i da su ti motori praktički nevoženi. Zvao još dva puta da probam dogovoriti razgled, nije se javila, poslao whatsapp, nije se javila i nisam više zvao niti probao kontaktirati.
 
Misliš na rsv-a?
Ako je to to..... kažem, oglašavano s 1500 km u lipnju. Ja zvao vezano za guzzija kojeg su isto oglašavali pa se nismo uspjeli dogovoriti da dođem pogledat jer žena koja se javila na telefon prvi puta nije mogla organizirat da se to vidi.
Imali još oglašenog jednog triumpha i ducati acramblera i još neki motor koji sam sad zaboravio.
Kad sam zvao prvi puta, žena je rekla da prodaju kolekciju od nekog doktora i da su ti motori praktički nevoženi. Zvao još dva puta da probam dogovoriti razgled, nije se javila, poslao whatsapp, nije se javila i nisam više zvao niti probao kontaktirati.
Ima još i Harleya, točno onog jedinog koji mi je ok. :mrgreen: Kolekcija, u smislu odaabira motora, mi se čini pristojna. Aj vidi ti pa ako ne uzmeš pošalji poruku, možda bi pogledao.
P.S. Ili bar saznaj tko je doktor.:ROFLMAO:
 
Screenshot_2023-11-14-21-37-28-064_com.facebook.katana-edit.jpg
Screenshot_2023-11-14-21-37-58-094_com.facebook.katana-edit.jpg
 
Baš neki fini stroj,fale mu jedino gusjenice i heka mala ralica za zimsku službu ,a vidim ima i dobre slick gume za po suhom.🤣🤣🤣