Dobre prilike u oglasima

S 58 god se ovako ponasati...da si reka 14 sve bi ti oprostia

Ne trebaš, očito te ne zanima koliko godina ima ekipa koja si dozvoljava takove nastupe kao taj drkljon... iako je riječ o tome da si takav nastup ne treba dozvoliti nitko, bez obzira koliko godina imao i kako god da se zvao... ovako, eto, ako mi ne oprostiš, neću danima spavati... možda i zato jer dobro noću spavam. U svakom slučaju volim likovi koji nikada ne krenu od sebe. Zato si i ti vrlo simpa.

Svjestan sam svoje podkapacitiranosti pred tvojom veličinom i nije me sram to priznati. a nekako mi je lakše kad vidim da su i svi ostali u komunkaciji s tobom na istoj razini. :mrgreen:

Jebiga, takav ti je forum. Ne zovu ga bezveze "moroni.hr", osobito otkada si ti gazda na njemu, sad jesu li ga nazvali baš po tebi ili zbog općeg dojma, ne znam, no za sve te činjenice znaš i sam.... Saša je davno shvatio epidemiju "intelekta" pa se toga riješio, no tebi paše, vjerojatno jer se ti svojim nadnaravnim sposobnostima uklapaš u tu masu, tu si doma, prihvaćen, svoj na svome, big boss... u svakom slučaju, da komentiram i tvoju fotku sa masom - biti sam (iako ja to zasigurno nisam, možda sam samo najglasniji od ljudi koji misle puno više kao ja nego kao vi leftard bukači sa samozvanim pravom da ste uvijek "u pravu"!) ne znači da nisi u pravu, to je samo hrabrost i imanje svojeg JA naspram mora mediokriteta koji misle da su ne znam što, a najčešće ne znaju razgovarati kroz argumente, činjenice i išta što ruši njihove umišljene i samo njima znane "argumente"... sve znalci koji nisu pročitali pet knjiga u životu i koji bi bez Googlea bili valjda i nepismeni (jer velika količina njih koji nisu takovi neće se ni zajebavati sa nekakvim likovima kojima očito nitko nije ravan, i takvima svaka čast, i tih izuzetaka ima nemalo...). I protiv takovih me ne zanima koliko ih je, jer su nebitni.

U biti, da si pročitao npr. "Moju borbu" od Adolfa (da, napisao je on i puno toga pametnog, samo ga se negira u svemu jer ljudi tako vole biti ovce, no vrlo slične stvari su jednako opisali i neki drugi, priznati i stručniji autori naknadno), znao bi što on misli o toj masi i koliko je u pravu ta masa - i sviđalo se to nekome ili ne, dobro je sve rekao, nije imao potporu tolikih milijuna da nije znao što govori... bolje da me mrze zbog toga što jesam, nego da me vole zbog toga što nisam, nadodao bih...
 
Last edited:
jednostavno WOW Village, nadišao si sam sebe... nitko tebe tu ne mrzi, ali ne mali broj ljudi je nakon ovog posta gotovo siguran da trebaš posjetit neku ustanovu ili stručnjaka...

Bog Vozi Mercedes je bila samo šala....
 
Ne trebaš, očito te ne zanima koliko godina ima ekipa koja si dozvoljava takove nastupe kao taj drkljon... iako je riječ o tome da si takav nastup ne treba dozvoliti nitko, bez obzira koliko godina imao i kako god da se zvao... ovako, eto, ako mi ne oprostiš, neću danima spavati... možda i zato jer dobro noću spavam. U svakom slučaju volim likovi koji nikada ne krenu od sebe. Zato si i ti vrlo simpa.



Jebiga, takav ti je forum. Ne zovu ga bezveze "moroni.hr", osobito otkada si ti gazda na njemu, sad jesu li ga nazvali baš po tebi ili zbog općeg dojma, ne znam, no za sve te činjenice znaš i sam.... Saša je davno shvatio epidemiju "intelekta" pa se toga riješio, no tebi paše, vjerojatno jer se ti svojim nadnaravnim sposobnostima uklapaš u tu masu, tu si doma, prihvaćen, svoj na svome, big boss... u svakom slučaju, da komentiram i tvoju fotku sa masom - biti sam (iako ja to zasigurno nisam, možda sam samo najglasniji od ljudi koji misle puno više kao ja nego kao vi leftard bukači sa samozvanim pravom da ste uvijek "u pravu"!) ne znači da nisi u pravu, to je samo hrabrost i imanje svojeg JA naspram mora mediokriteta koji misle da su ne znam što, a najčešće ne znaju razgovarati kroz argumente, činjenice i išta što ruši njihove umišljene i samo njima znane "argumente"... sve znalci koji nisu pročitali pet knjiga u životu i koji bi bez Googlea bili valjda i nepismeni (jer velika količina njih koji nisu takovi neće se ni zajebavati sa nekakvim likovima kojima očito nitko nije ravan, i takvima svaka čast, i tih izuzetaka ima nemalo...). I protiv takovih me ne zanima koliko ih je, jer su nebitni.

U biti, da si pročitao npr. "Moju borbu" od Adolfa (da, napisao je on i puno toga pametnog, samo ga se negira u svemu jer ljudi tako vole biti ovce, no vrlo slične stvari su jednako opisali i neki drugi, priznati i stručniji autori naknadno), znao bi što on misli o toj masi i koliko je u pravu ta masa - i sviđalo se to nekome ili ne, dobro je sve rekao, nije imao potporu tolikih milijuna da nije znao što govori... bolje da me mrze zbog toga što jesam, nego da me vole zbog toga što nisam, nadodao bih...


to da si jos tu iako ti nis ne valja, to je osobina slabica, koji nemaju jajceka postavit vlastite granice prema okolini i ostalim ljudima

low value man, sva sreca da vas je toliko puno, jer takvi odrzavaju ovu leming ljudsku vrstu


odi na "Pogodi cijenu" kviz, tam je tvoja ekipa, mi ovdje smo uber glupani za tebe





Srki
 
Ne znam za Mongoliju ali je u Indiji to znak sRReče samo su kukice u obrnutom smjeru
Nisu. Hinduizam koristi obje svastike, i simboliziraju razlicite stvari ovisno da li su krakovi okrenuti desno ili lijevo. Simbol srece je bas ta svastika koju je Hitler koristio, ona obranuta se zove sauvastika, i veze se za Kali. Budizam isto koristi obje.
Svaka veca religija od kad znamo za postojanje religija je koristila svastiku u nekoj formi.
 
  • Like
Reactions: koss and Village
U biti, da si pročitao npr. "Moju borbu" od Adolfa (da, napisao je on i puno toga pametnog, samo ga se negira u svemu jer ljudi tako vole biti ovce, no vrlo slične stvari su jednako opisali i neki drugi, priznati i stručniji autori naknadno), znao bi što on misli o toj masi i koliko je u pravu ta masa - i sviđalo se to nekome ili ne, dobro je sve rekao, nije imao potporu tolikih milijuna da nije znao što govori... bolje da me mrze zbog toga što jesam, nego da me vole zbog toga što nisam, nadodao bih...
Ja sam si dao truda, knjiga je krajnje sizofrena i tocno vidis u tekstu koliko je covjek trpao u sebe amfetamina.
Imao je podrsku mase jer je iskoristio veliku gospodarsku krizu 1929.-1939. Oko javnog misljenja prema zidovima se nije trebao puno truditi. Posjecni svaba nema za jesti, i vidi zidova bankara kako hoda okolo u odijelu.
Da geopoliticko stanje nije bilo tocno onakvo kakvo je, Hitler bi bio samo propali slikar i clan Njemacke radnicke stranke.
 
  • Like
Reactions: vespinjo
Odi kupi romobil,izgleda ces to jedino vozat....nestrpljivo cekam slike....od mene jedino lajk mozes dobit (besplatan je) 👍
ahh, još jedan koji živi od lajkova i tepanja.. tu tvoju aprilicu ak hoću kupit, sutra ju kupim, al je bolje romobil vozit ;)
 
Ja sam si dao truda, knjiga je krajnje sizofrena i tocno vidis u tekstu koliko je covjek trpao u sebe amfetamina.

Je "nadobudna", na momente i kako veliš šizofrena, osobito za današnje stilove pisanja, no nije bio na ničemu jer je knjigu pisao u zatvoru, znači mogao je biti na kruhu i vodi ili nečem mrvicu jačem...

Imao je podrsku mase jer je iskoristio veliku gospodarsku krizu 1929.-1939.

Pa koja vlast ne koristi takove trenutke?

Oko javnog misljenja prema zidovima se nije trebao puno truditi. Posjecni svaba nema za jesti, i vidi zidova bankara kako hoda okolo u odijelu.

NIje baš tako jednostavno i jednostrano, no principijelno su u pravu, i onda i danas.

Da geopoliticko stanje nije bilo tocno onakvo kakvo je, Hitler bi bio samo propali slikar i clan Njemacke radnicke stranke.

Točno.
 
Pa koja vlast ne koristi takove trenutke?
Referirao sam se na tvoju tvrdnju kako ne bi imao podrsku toliko ljudi da nije znao sto govori i kako je dobro sve rekao.
Sizofreni manijak koji je iskoristio plodno vrijeme za svoju ekstremnu propagandu.
Problem je sto se sve vise blizimo novom plodnom vremenu za tako nekog ludjaka i njegovu ideologiju.

Je "nadobudna", na momente i kako veliš šizofrena, osobito za današnje stilove pisanja, no nije bio na ničemu jer je knjigu pisao u zatvoru, znači mogao je biti na kruhu i vodi ili nečem mrvicu jačem...
Nema to veze sa stilom pisanja, covjek je doslovno lud.
 
Ima tu svačega, ali me tvoja argumentacija podsjeća samo na šizofrene izjave nekih židovskih viktimologa na tu temu, čim je Hitler - odmah sve ne valja... a vrag nije nikada tako crn, kao ni što ništa nije baš bijelo... ne štitim ga, ali mislim da nam ti luđaci sa svojim ekstremnim propagandama već duže vrijeme upropaštavaju živote i rade nam o glavama...