Dobre prilike u oglasima

Očito si auto za odvući na prikolici natrag imao u bunkeru busa?

Očito busem gore, autom natrag, kako to?



Ti iz Zadra do Munchena i natrag imaš preko 1800 kilometara zajedno, što je "malo više" od 800 km vožnje koje si računao očito samo u povratku (jer gore ideš busom - :ROFLMAO: ), plus što imaš stvarno štedljiv auto ako vukući prikolicu troši 10 eura goriva na 100 km... to je oko 6 litara potrošnje po našim cijenama goriva...



Naravno, i više nego jeftinije jer ne doveze samo par komada, ili ako je par komada, onda je i brdo drugih stvari na kamionu...



Neće te doći manje ni pola od toga što pričaš.



Pitanje je kakav je i koji motor, kolika je bila cijena gore, od koga je kupljeno, koliku maržu ima prodavatelj za određenog kupca itd itd... kako cijene određuje mali milijun parametara, tvoja priča je jako rastezljiva, a uzimaš jednostrano samo ono što tebi paše, nema veze što je to daleko od realnosti... no ja ti želim da čim prije odeš na taj za tebe zanimljiv izlet pa nas počastiš sa pričom koliko je to STVARNO koštalo... jer tu skrivenih troškova puno, a i oni koji nisu skriveni nisu baš tako optimistični kako ti pričaš... samo zbroji logiku da ideš gore busom a vraćaš se autom sa prikolicom na kojoj je motor i jasno je da si vadio samo ono što tebi paše. A možda si i auto sa prikolicom kupio usput gore za te potrebe?

Prednost salona je i u tome što će neke stvari na kojima su dobili nižu cijenu sami i popraviti, moje pitanje je bilo da li je sve ispravno, da li sve radi - i odgovor je bio da radi, jer oni odservisiraju motor i poprave što ne valja, a kod rabljenih je nerijetko slučaj da ima stavki koje ne rade, potrošene su ili ih treba mijenjati, a sve to zna pasti na leđa kupca, koji kod kupnje, uzbuđen jer vidi svoju novu ljubav, olako sam sebi obeća da "nije to ništa, budem ja to lako"... pa kada splasne oduševljenje i euforija, vidi da to nije ni lako ni jeftino...
Jbg Sledge, treba znati čitati sa razumjevanjem...
Opet kažem, svako svoj novac troši kako mu volja.
 
  • Like
Reactions: Hrvoje
bude ti sada seljober objasnio da ti ustvari ne kužiš zašto je ovo bolja kupnja od novog
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
Ovaj je instagram friendly, ima uklonjene viške dijelova. Kilometraža X7XXX što daje naznake vjerodostojnosti, znamo da 17000, 27000, 37000km su najpopularnije njuskalo kilometraze.
 
  • Like
Reactions: s2r
evo jedne ekstra prigode za naše mitasoljupce, limitiran primjerak

1000021580.jpg
 
evo jedne ekstra prigode za naše mitasoljupce, limitiran primjerak
Jos ako su potpisane od kakvog drumskog razbojnika mogu i na zid kao relikvije...
Vec nekako zamisljam pricu..
Ugradio ih na trulog jamasukija, nakon 200km skontao da ne moze "otvarat gas polegnut u zavoju" pa ih je skinuo i narucio superkorsu sc00 kvalifajing tajr.
 
  • Haha
Reactions: MOONSHIELD
Kaze on da je cistio karburator na ditechu 😆
 

Attachments

  • Screenshot_20240209_115050_Facebook.jpg
    Screenshot_20240209_115050_Facebook.jpg
    823.2 KB · Views: 0
  • Haha
Reactions: Octane
ovo su prilike



HD je sigurno bio obavezan za posao jednog Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine...
 
Očito nije njegov jer ga prodaje ministarstvo, ali je jasno što sve ta bagra radi na račun građana, uzmeš HD na račun ministarstva, vozikaš se godinama i onda baš me briga... bude raja platila.