Dobre prilike u oglasima

Servisiram si i ja sam i motore i skutere i aute, imao i imam i talijane i japance i sta sad? Idalje stoje da je ovaj er6 ima var kakav ce povuc moj mali od 4 godine i da je kawasaki opcenito najlosiji japanac....spomenuo si skutere i er6, uvijek bi rađe nexus 500 nego er6
 
  • Like
Reactions: error
Servisiram si i ja sam i motore i skutere i aute, imao i imam i talijane i japance i sta sad? Idalje stoje da je ovaj er6 ima var kakav ce povuc moj mali od 4 godine i da je kawasaki opcenito najlosiji japanac....spomenuo si skutere i er6, uvijek bi rađe nexus 500 nego er6
Pa to ti je i najbolje. Samo japanke ne pozabi...
 
  • Haha
  • Love
Reactions: gvo and ODST
Vrtim sa marketplace i otvaram sve, pa tako i er6 😆 i zapne mi za oko ovaj var na rami...jbt kawasaki 😆

Uff, delikatni senzibilitet dukatista. :mrgreen:

Priznaj da se potajno želiš riješit tog svog drloga što pali par-nepar-dispar i uzet pravi stroj od Kawasaki Hevi Industriesa? :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: diesel power
Uff, delikatni senzibilitet dukatista. :mrgreen:

Priznaj da se potajno želiš riješit tog svog drloga što pali par-nepar-dispar i uzet pravi stroj od Kawasaki Hevi Industriesa? :mrgreen:
Uzeo bi, al nece nitko da kupi tu talijansku prokletinju
 
lako se njemu sprdati sa sirotinjom sada dok vozi premium motocikl s monovilicom, suvim kuplungom, ohlinsom i felgama s xyz krakova
 
Bio sam samosvjestan zbog ružnih vilica na motoru, a sad pod baterijom pregledavam varove na rami i turpijam ih da izgledaju talijanski...
- crtice iz života vlasnika najgoreg japanca.
 
Da se nadovežem na svoj post od prije par stranica oko uvoza motora.
Zoll table (crvene - znači sa njima si 100% legalan za razliku od žutih koje su 100€) su sa osiguranjem 190€ a ne 100€ koliko sam odoka računao.
Dobio sam konkretnu ponudu za motor koji sam sam našao na mobile.de te bi mi da ga dovezu i riješe svu papirologiju uzeli cca 1000€ (sa probnim tablama a ja idem samo na registraciju). Znači ovo je cifra koja ostaje njima nakon što poplaćaju sva davanja na motocikl.
Ta cifra je meni osobno OK za nekoga tko nema 4 dana vremana zezati se sa odlaskom, povratkom i riješavanjem papira kod nas jer je to cca 400-500€ više nego da ideš sam. Sa tim da bi oni probali riješiti i kakav popust sa prodavačem.

I dalje mi ona cifra (cca1800€) koja je bila navedena u ovom postu nikako nije prihvatljiva.
 
Čuj to,kawasaki najgori f keri krčmi se je ta bajka rodila?
Kawasaki koji je napravio 1.motor sa turbom (kawasaki z1r-tc).
Kawasaki koji je napravil prvi 16v vodeno hlađeni redni 4cilindraš.
Kawasaki koji je u više navrata sa različitim modelima bio najbrži serijski motocikl
Kawasaki koji pravi motore sa superchargerom
Kawasaki koji radi motore na vodik
Ajde beži spat 😂
 
A to misliš na onu hrpu 1/2" vodovodnih cijevi našvasanih ko ograda za pesa ogradit?😂
Imam jednu takvu skulpturu u garaži (monster 900m).
Cijedi se hrđa iz tih cijevi ko sok iz pizde😂
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
Da, ali kad gledaš oglodani kostur Monstera iz 2006. na autootpadu, ne možeš da ne zastaneš i udiviš se kvaliteti varova na rami. Zamisliš da je u drugom životu taj varioc vjerovatno bio renesansni kipar u Firenci.
Znas i gotovo 👍👍
 
Poslal biti sliku,al piše mi da je prevelika rezolucija za taj komodore server🤣
Da vidiš kak sam ga opecanio, dobro je ispalo.
Došle mi i nove membrane za frge, još malo i gotovo
 
Joj naj. I ja sam se probal opravdat s aprilijom pa nije zišlo. Kawa je govno i gotovo. Evo govno ove godine 100 000 bude lupilo, z original sajlama, a di je sve drugo. Ajde, vilice su već treće gore, ali to samo dokazuje kvalitetu varova na rami, golf 4 se s druge strane otvoril do zadnjeg sica. Ja k pameti došel nisam, nažalost...
 
  • Haha
  • Like
Reactions: e39 and MOONSHIELD