Dobre prilike u oglasima

Ja imam opet glupu nedoumicu...
Kupio u 10om mjesecu ovog Bandita 1250, sredio na njemu sve sto se dalo srediti, odradio sve moguce servise, usminkao ga i stavio u subotu na mobile.de i to po nekoj ne tako niskoj cijeni. E sad, moj je problem sto se ljudi nesto previse interesiraju. U ovih nekoliko dana imam preko 1000 pregelda i preko 20 puta je "parkiran", imao sam i 5-6 poziva/poruka sto mi se do sada jos nije niti sa jednim motorom dogodilo.
Jel ima nesto posebno u ovom Banditu sto ja ne znam? Sad sam u nedoumici dal da ga uopce prodajem :D
Evo link na oglas: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=385073640
Pa napisao si u oglasu "ne propustite priliku kupiti..." 😁
 
  • Haha
Reactions: WraGG
Vidio sam cijeli oglas na fejsu, zasto ljudi imaju potrebu stavljat i nove gume u cjenu, prije ili poslje ces morat mjenjat, potrosni materijal nebi trebao dizat cijenu.
A zasto se rusi cijena prilikom kupnje kad su gume lose?
 
kao šta je nebi trebalo dizat, nebi je trebalo ni rušit. ali dobro, svatko tko kupuje gleda proći čim jeftinije, a tko prodaje da čim više zaradi.
ako je ne bi trebalo ni dizat ni rušit onda ispada da je ista cijena za motor koji ima npr. nove gume, servisiran i registriran, i za isti takav koji ima stare gume, pred servisom i registracijom.
po meni ne bi trebalo dizati cijenu za takve stvari, ali bi bilo fer spustiti cijenu ako motor odmah nakon kupnje zahtjeva nekakva ulaganja.
 
Da, ali kad gledaš oglodani kostur Monstera iz 2006. na autootpadu, ne možeš da ne zastaneš i udiviš se kvaliteti varova na rami. Zamisliš da je u drugom životu taj varioc vjerovatno bio renesansni kipar u Firenci.
Screenshot_20231119_192143_com.einnovation.temu_edit_189733216460631.jpg
 
Sve u svemu dobro zamišljeno.Treba još puno truda i vremena sa se to privede kraju.Cijena je takva kakva je .Za mnoge je krama, za neke dobra baza ko se želi s tim igrati.Zapravo nije loše.😎👍
 
A zašto ne bi bio za mene?
S visoka gledaš .
Bojim se da se ti nikad ne bi upustio u izradu nečeg takvog za vožnju.Za to uz mozak kojeg ti imaš u neograničenom izdanju su potrebne i spretne ruke i dovoljno mašte da bi u tome uspio.😎Najjednostavnije je otići u dućan i kupiti.
 
  • Like
Reactions: ODST
A zašto ne bi bio za mene?
S visoka gledaš .
Bojim se da se ti nikad ne bi upustio u izradu nečeg takvog za vožnju.Za to uz mozak kojeg ti imaš u neograničenom izdanju su potrebne i spretne ruke i dovoljno mašte da bi u tome uspio.😎Najjednostavnije je otići u dućan i kupiti.
Pa napisao sam da je za tebe, imas razvijen smisao prepoznati dragulj u besmisleno odvratno sklepanom smecu. Sigurno si i sam svojim spretnim rukama napravio nesto slicno.
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Niti sam rekao da je dragulj,jer to nije i nikad neće biti.Niti bih ikad za nečiji motor rekao da je odvratno sklapano smeće ,to možeš reći ti sa tvojega hoch nivoa.Ruke su mi zdrave ,spretne koliko jesu .A ti budi i dalje to što misliš da jesi.👍🤣
A sad ,ako dozvoljavate preuzvišeni gospodine .,idemo dalje u revijalnom tonu.😎