Dobri prjedlozi za motore do 1000 eura

hrvatskibosanac

New member
Pozdrav ja vec neko vrjeme tragam za jeftinijim motorom za putovanje a ono sto vidim mi je preskupo bemam puno novca pa ako bi netko imao prjedloge ljep pozdrav
 
Za tu lovu se da naci ili 125ica ili nesto starije oko cega ces imati posla. Skupi radije barem 2000, tu se vec daju naci sasvim solidni motori.
 
Za tu lovu se da naci ili 125ica ili nesto starije oko cega ces imati posla. Skupi radije barem 2000, tu se vec daju naci sasvim solidni motori.
Kao netko tko je duže vremena pratio oglasnike, mogu potvrditi. 1000-1500e je više manje sve strgano, 1500-2000 neke 125-ice kao YBR 125, 2000-2500 se već da nešto ubosti (a možda se samo meni posrećilo)
 
  • Like
Reactions: tegla
Kao netko tko je duže vremena pratio oglasnike, mogu potvrditi. 1000-1500e je više manje sve strgano, 1500-2000 neke 125-ice kao YBR 125, 2000-2500 se već da nešto ubosti (a možda se samo meni posrećilo)
U tom zadnjem rangu sam ja upiknuo VTRku recimo.

A do 2k se da naci i solidan ER5 sa kojim mozes svasta. Nece te impresionirati snagom, ali je sasvim solidan i pouzdan motor za nabaciti izlet ili kakvo dulje putovanje ako nakacis bisage i vezes sator iza.
 
  • Like
Reactions: Dylan and BigMac
U tom zadnjem rangu sam ja upiknuo VTRku recimo.

A do 2k se da naci i solidan ER5 sa kojim mozes svasta. Nece te impresionirati snagom, ali je sasvim solidan i pouzdan motor za nabaciti izlet ili kakvo dulje putovanje ako nakacis bisage i vezes sator iza.
Koji VTR? 1000/250?
 

Attachments

  • IMG_20230821_115930.jpg
    IMG_20230821_115930.jpg
    185.5 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: BigMac
Neko ti je prodava ovdje MZ...,
 
Nemam para idem u srednju a hocu da imam subotu i nedelju malo vozat se
Stedi majstore,jes radio ovu sezonu, ako si radio 5 mjeseci, eto, imaš valjda 5.ooo eur.
 
Stedi majstore,jes radio ovu sezonu, ako si radio 5 mjeseci, eto, imaš valjda 5.ooo eur.
Si ti kreiral svoj nickname s naumom 'Kako će ljudi ostati kad pročitaju moj post'?
On topic: Ako ti je budžet toliko tanak, vjerojatno ćeš kupit neki kramp u koji ćeš upucat još toliko (di je još rega I osiguranje a i sumnjam da imaš adekvatnu opremu).. Čekaj slijedeću sezonu, kupuj nešto pouzdano/provjereno a ne na vrat na nos sad na kraju sezone..