Dodatna oprema za kofer (GIVI maxia 52)

BaDly

New member
Pretražio sam cijeli forum, ali nisam našao ono što sam tražio....  :misli:

Dakle imam Givi Maxiu 52l i želio bi za taj kofer nabaviti one rešetke/gepek/roštilj ili kako se to već zove.....u svakom slučaju da ne objašnjavam kaj mi treba....na DDK-u sam vidio isti takav kofer sa tim 'rešetkama' kaj mi trebaju, pa evo slike koja govori 1000 riječi i na njoj sam označio što mi treba.....nadam se da se vlasnik motora neće ljutiti zbog slike....

03102009034.jpg


Ima li to negdje za nabaviti ili je jedina opcija da radim solo ? Ako bi išao na soluciju da to solo izradim od kojeg materijala bi mi bilo nbajbolje ? Inox, čelik, aluminij, .... i gdje bi mogao to variti s obzirom da se sa običnim švas aparatom to ne može...  :(

Hvala unaprijed na odgovorima...  :wink:
 
takav rostilj sto si ga uslikan, kupljen je u TC motosportu u ljubljani.
cijena je bila 30 ili 40 eura ak se dobro sjecam

 
stari gnjus said:
I Givi i Kappa imaju roštilj u ponudi. Guglaj.

hm...na givijevoj stranici toga nema....probao na talijanskoj i engleskoj....znaš li možda kako se to zove na eng. pa ću onda još bolje proguglati jer ovako nisam ništa našao.....da sam našao ne bi ovdje pitao  :wink:

Chimpa said:
takav rostilj sto si ga uslikan, kupljen je u TC motosportu u ljubljani.
cijena je bila 30 ili 40 eura ak se dobro sjecam

Jel to to.... http://www.tc-motoshop.si/si/ ??

U biti...evo, našao sam.... http://www.tc-motoshop.si/si/kovinski-nosilec-prtljage-za-e52-maxia-i1001.shtml
 
kad se tema vrti oko givia da postavim nekoliko pitanjca:

ako sam dobro skuzio ovlastena predstavnistva u mojoj "blizoj" okolici su u splitu i ljubljani.

prilikom kupnje kofera jel mozda povoljnije u sloveniji?
moras li sam dati napravit nosace ili to rade po naruđbi u giviju, kazes tip motocikla pa dodjes i oni sve zmontiraju zajedno sa koferima... (pa prek grane i doma :mrgreen:).

hvala!
 
Mi ih imamo u ponudi, isti su (pošto je i proizvođač isti) kao i na Kappi, šaljemo i pouzečem.
 
joke said:
Mi ih imamo u ponudi, isti su (pošto je i proizvođač isti) kao i na Kappi, šaljemo i pouzečem.

koja je cijena nosacu?
 
350 kn, prodane zadnje sa skladišta upravo jednom forumašu prije par dana. Sve ostale informacije tražite od člana Nike da ne bude "pokvareni telefon"  :mrgreen:
 
Ako ti kao ideja nešto znači, ja sam nabavio takav 'rištilj' ali samo šipke u Lousu (u Villachu) i postavio samo ono što mi je trebalo (inače svaka šipka ima 4 nosača, a ja sam koristio samo 2), ali je zgodno što možeš postaviti gdje i kako hočeš ....

d692a082.jpg


Mene kod tih origigi roštilja smeta što su tako visoki, pa sam to pokušao sniziti tako da oprema leži na GIVI Maxii, a ja ju samo vežem za nosače sa paukom ili natezačima.

Vojo
 
vojo said:
Ako ti kao ideja nešto znači, ja sam nabavio takav 'rištilj' ali samo šipke u Lousu (u Villachu) i postavio samo ono što mi je trebalo (inače svaka šipka ima 4 nosača, a ja sam koristio samo 2), ali je zgodno što možeš postaviti gdje i kako hočeš ....

Mene kod tih origigi roštilja smeta što su tako visoki, pa sam to pokušao sniziti tako da oprema leži na GIVI Maxii, a ja ju samo vežem za nosače sa paukom ili natezačima.

Ovo je isto super ideja.....thnx...ako neću do graza...onda si možda ovako nešto sam napravim....

btw....našao sam 'roštilj' u zg-u u top moto-u....345 kn
 
joke said:
350 kn, prodane zadnje sa skladišta upravo jednom forumašu prije par dana. Sve ostale informacije tražite od člana Nike da ne bude "pokvareni telefon"  :mrgreen:

jebemti, pa za 350 kunića napravim i roštilj i peku i ražanj ...  :mrgreen: