Dodatna oprema

Alieni napadaju zemlju vanzemaljskim vespama :LOL:
 
Sa tolikim vjetrobranom je fakat umjetnost doseći i 60 km/h na Vespi...

Prava gradsko-dostavna prerada! Za sve drugo nema smisla...
 
ma da vidim tog junačinu koji će ovo čudo voziti po buri.... :LOL: :jesus: :jesus: :jesus:
 
corky said:
ma da vidim tog junačinu koji će ovo čudo voziti po buri.... :LOL: :jesus: :jesus: :jesus:
Dok sam na Vespi imao njen originalni veliki vjetrobran, bilo me strah kada kraj mene prođe kamion, koliko bi postala nestabilna kada bi upravljač počeo lelujat. A ovo... :LOL: :LOL: :LOL:
 
DERBI-evac said:
Ma ovako je ruzna ko vrag
Za Vespu nikad ne smiješ reći da je ružna, ma kako izgledala :anger: :cigle: :spank: :chainsaw: :nasilni: :zid: :pandur: :boks:
 
muki385 said:
Nije ovo ruzno ovo je bolesno
Jadan motorcek
A ti si završio medicinu, kada to tako samouvjereno tvrdiš? :misli:

Ili ti šteka fond riječi :B:
Inače, ako nisi znao, :drunk: :nono: :recine: postoji i birtija, gdje se može izražavati osobnost
 
Izgleda kao ono Spinaker jedro na jedrilici....jao si ga vozaču kad puše burica a kamo li bura...
 
baxy said:
Izgleda kao ono Spinaker jedro na jedrilici....jao si ga vozaču kad puše burica a kamo li bura...
Dobro je kad vjetar puše u leđa, u suprotnom... :bojimse: :polomljen: :bicikler:
 
:shock: ooo Bože! pa meni je to kao i vama toootalno al ono totalno smiješno :LOL:
 
r.e.! said:
Za Vespu nikad ne smiješ reći da je ružna, ma kako izgledala :anger: :cigle: :spank: :chainsaw: :nasilni: :zid: :pandur: :boks:
(y) Haug!

Iako je ova goldwing-vespa na granici ružnoće :mrgreen:
 
r.e.! said:
Za Vespu nikad ne smiješ reći da je ružna, ma kako izgledala :anger: :cigle: :spank: :chainsaw: :nasilni: :zid: :pandur: :boks:

mozes mozes :palacdolje: