Dodavanje ulja za prednju kočnicu

zerdelja

New member
Želio sam prekontrolirati viskozitet ulja prednje kočnice. Probao sam odšarafiti dva šarafa koji su na poklopcu ali su mi se jednostavno 'abrajsali' (vjerojatno su zahrđali jer je stalker bio jedno vrijeme na moru).

Može li savjet, što mi je činiti ?
 
Odrezi, baci, kupi novu posudicu, pricvrsti, promijeni ulje, vozi.
 
Izbusi glave na vijcima..digni poklopac i uz malo srece odvi ih klijestima vanka
 
zerdelja said:
Želio sam prekontrolirati viskozitet ulja prednje kočnice. Probao sam odšarafiti dva šarafa koji su na poklopcu ali su mi se jednostavno 'abrajsali' (vjerojatno su zahrđali jer je stalker bio jedno vrijeme na moru).

Može li savjet, što mi je činiti ?
a i kad to radis, promjeni cijelo ulje, to ti bar nije neki trosak a i ziher je ziher
 
S obzirom da se radi o kocnici i kakvo pitanje je postavio, bolje da ne radi nista i odveze u neki ovlasteni servis.
 
cRuNk said:
S obzirom da se radi o kocnici i kakvo pitanje je postavio, bolje da ne radi nista i odveze u neki ovlasteni servis.

Baš...  :afro:

A ako ipak nešto pođe po zlu imate li kakvu preporuku gdje kupiti i dali se da samo kupiti posudica ili se mora kupiti komplet. Ako samo posudica kako se točno zove taj dio... da ne ispadnem i drugi put tenkre...