Zlatko
Member
Pošto nisu svi na "Fejsu" gdje je ovo već objavljeno, mislim da i ovdje može biti za sve ostale koje zanima...
Dakle, MK Blatnjavi - Muddy, u subotu 04. 12. 2010. bili su domaćini dodjele nagrada za PH - Oldtimer - sezona 2010. godine u Mjesnom domu Blato - Novi Zagreb!
Kako je uopće bilo upitno ovogodišnje održavanje dodjele nagrada gore narečenog, prihvatili smo se organizacije te Vam donosimo mali slikovni pregled kako je to izgledalo, uz popis nagrađenih po klasama (grupama);
Poredak klubova:
1. MK Blatnjavi – Muddy
2. OTMK Karlovac
3. MK Križevci
Poredak pojedinaca po klasama:
GRUPA 1 ( Tomos 50 )
1. Mihael Prožek – MK Križevci
2. Davor Buntak – MK Križevci
3. Hrvoje Buntak – MK Križevci
GRUPA 2
1. Viktor Bolšec – ŠK 1.HMK Zagreb
2. Damir Tomašić – OTMK Karlovac
3. Emil Jakopanec – MK Racer
GRUPA 3
1. Davor Pulez – OTMK Karlovac
2. Emil Korpar – MK Blatnjavi – Muddy
3. Damir Tomašić – OTMK Karlovac
GRUPA 4
1. Janko Frančišković – OTMK Karlovac
2. Veljko Žveglić – ŠK 1.HMK Zagreb
3. Renato Kruljac – OTMK Karlovac
GRUPA 5
1. Kazimir Šepić – MK Blatnjavi – Muddy
2. Robert Rončević – MK Križevci
3. Žarko Hlebec – MK Classic Racing
GRUPA 6
1. Željko Tkalčević – ŠK 1.HMK Zagreb
2. Jure Lampe – MK Blatnjavi – Muddy
3. Srećko Petrić – Zadarski MKK
GRUPA 7
1. Robert Pribanić – MK Blatnjavi – Muddy
2. Franjo Pejić – ŠK 1.HMK Zagreb
3. Edin Šečić – MK Blatnjavi – Muddy
GRUPA 5 ( MZ )
1. Robert Rončević – MK Križevci
2. Krunoslav Gubijan – MK Križevci
3. Andrija Rončević – MK Križevci
Dakle, MK Blatnjavi - Muddy, u subotu 04. 12. 2010. bili su domaćini dodjele nagrada za PH - Oldtimer - sezona 2010. godine u Mjesnom domu Blato - Novi Zagreb!
Kako je uopće bilo upitno ovogodišnje održavanje dodjele nagrada gore narečenog, prihvatili smo se organizacije te Vam donosimo mali slikovni pregled kako je to izgledalo, uz popis nagrađenih po klasama (grupama);
Poredak klubova:
1. MK Blatnjavi – Muddy
2. OTMK Karlovac
3. MK Križevci
Poredak pojedinaca po klasama:
GRUPA 1 ( Tomos 50 )
1. Mihael Prožek – MK Križevci
2. Davor Buntak – MK Križevci
3. Hrvoje Buntak – MK Križevci
GRUPA 2
1. Viktor Bolšec – ŠK 1.HMK Zagreb
2. Damir Tomašić – OTMK Karlovac
3. Emil Jakopanec – MK Racer
GRUPA 3
1. Davor Pulez – OTMK Karlovac
2. Emil Korpar – MK Blatnjavi – Muddy
3. Damir Tomašić – OTMK Karlovac
GRUPA 4
1. Janko Frančišković – OTMK Karlovac
2. Veljko Žveglić – ŠK 1.HMK Zagreb
3. Renato Kruljac – OTMK Karlovac
GRUPA 5
1. Kazimir Šepić – MK Blatnjavi – Muddy
2. Robert Rončević – MK Križevci
3. Žarko Hlebec – MK Classic Racing
GRUPA 6
1. Željko Tkalčević – ŠK 1.HMK Zagreb
2. Jure Lampe – MK Blatnjavi – Muddy
3. Srećko Petrić – Zadarski MKK
GRUPA 7
1. Robert Pribanić – MK Blatnjavi – Muddy
2. Franjo Pejić – ŠK 1.HMK Zagreb
3. Edin Šečić – MK Blatnjavi – Muddy
GRUPA 5 ( MZ )
1. Robert Rončević – MK Križevci
2. Krunoslav Gubijan – MK Križevci
3. Andrija Rončević – MK Križevci