Donji Dragonožec


Koliko vidim, ako je točna ta ulica gdje je pao, to je relativno blagi zavoj, prošao sam tuda više puta i stvarno mislim da nema veze s brzinom, jedino ako je netko (ili bolje možda nešto) izletilo pa je naglo kočio i pao.

Jbga.

RIP
 

Koliko vidim, ako je točna ta ulica gdje je pao, to je relativno blagi zavoj, prošao sam tuda više puta i stvarno mislim da nema veze s brzinom, jedino ako je netko (ili bolje možda nešto) izletilo pa je naglo kočio i pao.

Jbga.

RIP
Na toj cest 200 metri dalje sam i ja imao gadan pad...u S zavoju
 
Ovu godinu Cudo,sta se dogadja...,:unsure:
 
  • Like
Reactions: diesel power
Počivao u miru momče,na fejsu je žena izvriďqla ove kretene šta likuju nad mrtvim ljudim.Momak je doživija srčani i pao 😭
 
  • Like
Reactions: DiscoVolante
a malo je vas dosta kaj kakite po tima koji kakiju

isti ste, ni jedni ni drugi ne vidite dalje od vlastitog nosa, svako svoju perpektivu i mišljenje drži za ispravno

ak vam se ne sviđaju komentari na netu, ne čitajte ih i vozdra




Srki
 
A koja bi to bila perspektiva osobe koja ispod takve vijesti napiše cca "Neka ga, donor..."?
 
A koja bi to bila perspektiva osobe koja ispod takve vijesti napiše cca "Neka ga, donor..."?
perspektiva ”ako se sjebemo sa motorom dal želiš da neka klinka dobije tvoj bubreg, žena troje djece tvoju jetru, a neki klinac tvoje oči” ?

naravno da je donor, kao i svi ostali koji se sjebu na bilo koji način, ja se nadam da čim manje motorista pokopaju sa svim tim organima

ak te trigerira ko kaj piše po internetu, onda se drži dalje od toga, imaš problem



Srki
 
a malo je vas dosta kaj kakite po tima koji kakiju

isti ste, ni jedni ni drugi ne vidite dalje od vlastitog nosa, svako svoju perpektivu i mišljenje drži za ispravno

ak vam se ne sviđaju komentari na netu, ne čitajte ih i vozdra




Srki
Znaš kako kažu, mišljenje je kao i šupak.

Samo nečije ne vrijedi više od sadržaja istog.
 
Nemam nikakav problem s nebitnim anonimnim umotvorinama, osim kad su autori istih isfrustrirani bezmudi suknjodršci, onda osjetim poslanje i poziv da ih izvedem na jedini ispravan put, put istine i pokajanja... 😁 😄
i, kolko si ih dosad izveo na ispravan put?🤣





Srki
 
Momak je doživija srčani i pao 😭
Jel ovo provjerena informacija?
Naime, u članku piše ona famozna neprilagođena brzina. Baš me zanima koja je to prilagođena brzina kad ti se desi neki medicinski problem, bilo da je epilepsija kao u onoj temi, ili u ovom slučaju zatajenje srca.
 
Ako imas npr,epilepsiju.
Brzina bi trebala biti jednoznamenkasta.
Laganini, spustis nogar, zapalis pljugu i čekas hitnu. To je prilagodba brzine.

Pocivao sused u miru.