Doohan

Grawe RR

Guest
Molim nek mi neko objasni i komentira ovaj stil voznje.
Uvijek kad sam ga gledao nije mi bilo jasno kak se uspije zadrzat na motoru uz toliko izbacivanje guzice. Ova slika je najblize sto sma mogao naci da se vidi kolko lik visi s motora. Imam doma jos neke stare snimke na kojima se to jos bolje vidi.

Doohan.jpg
 
jesi vidio na fasteru onu snimku sa Paul Ricarda? meni izgleda kao da guzicom struze po podu :cool:
kolko znam, alpinestars su zbog njega izumili onaj slider na vrhu cizme jer je svaku cizmu skurio :cool:
probaj se tako objesit s motora, nevjerovatno je kako se asfalt cini blizu :mrgreen: . problem (bar meni) je sto mi pocne bjezat zadnji kraj ko lud
 
Shokrefumi said:
jesi vidio na fasteru onu snimku sa Paul Ricarda? meni izgleda kao da guzicom struze po podu :cool:
kolko znam, alpinestars su zbog njega izumili onaj slider na vrhu cizme jer je svaku cizmu skurio :cool:
probaj se tako objesit s motora, nevjerovatno je kako se asfalt cini blizu :mrgreen: . problem (bar meni) je sto mi pocne bjezat zadnji kraj ko lud
izmedu ostalog sam mislio i na tu snimku.
Nije se problem izbacit toliko, ali ostat na motoru, vise nemas grip na tanku ne znam koliko to ima smisla. Stvarno cudan stil.
 
Grawe said:
Molim nek mi neko objasni i komentira ovaj stil voznje.
Uvijek kad sam ga gledao nije mi bilo jasno kak se uspije zadrzat na motoru uz toliko izbacivanje guzice. Ova slika je najblize sto sma mogao naci da se vidi kolko lik visi s motora. Imam doma jos neke stare snimke na kojima se to jos bolje vidi.

Doohan.jpg

Na ovoj slici možeš dobro viditi njegov osebujni stil.Primjeti da mu donji dio tijela dosta visi sa strane motora ali mu zato gornji dio prelazi na suprotnu stranu motora.U svakom slučaju težina tijela opet je odlično raspodijeljena po motoru.Moram ti reći da mi je on jedan od najdražih vozača i znam njegove pokrete vrlo dobro.Ako pogledaš bolje neke druge slike viditi češ da se to dešava u lijevim zavojima dok u desnim zavojima ima to malo manje izraženo,odnosno tijelom ukupno više visi sa strane.
 
fireblade, sve to stoji sto si rekao, al mi jos uvijek nije jasno gdje mu je oslonac, mislim na oslonac unutrasnje strane bedra na rezervaru(desna, vanjska noga u ovom slucaju), sa tolikim izbacivanjem uopce ne znam kaj ga drzi na motoru, ruke?
:?:
 
Inside information:

Tip ima čičak traku s donje strane kombinezona

Može visit kak hoće





srki
JEBO
 
Jedino kaj je preostalo je "list"
 
Kolko se ja sječam , taj stil je posljedica pada u Assenu i onog lomljena , prije se tak nije spolegaval na tu stranu ! Provjereno !