DR Pulley

Šta bi bilo kad bi se u zamjenski variomat, Malosi ili Polini stavile Dr Pulley kuglice??? Bi li performanse bile još bolje?
Kako odrediti težinu kuglica u odnosu na standardne? Isto grama ili?
 
djuka007 said:
Šta bi bilo kad bi se u zamjenski variomat, Malosi ili Polini stavile Dr Pulley kuglice??? Bi li performanse bile još bolje?
Kako odrediti težinu kuglica u odnosu na standardne? Isto grama ili?

mene ne pitaj ja još nisam dobio odgovor gdje ima za kupiti ,a to me zanima
 
bojan3000 said:
mene ne pitaj ja još nisam dobio odgovor gdje ima za kupiti ,a to me zanima

Dobio si odgovor. Nazovi Piaggio, zastupnika u hr nema.
Ili naruci sa nekog web shopa.

to djuka: Sta se tice tezine rolica, mozes izgoolati za dvije minute sve sto te zanima pa ne kuzim kak ne znas koja tezina je potrebna..
 
djuka007 said:
Šta bi bilo kad bi se u zamjenski variomat, Malosi ili Polini stavile Dr Pulley kuglice??? Bi li performanse bile još bolje?
Kako odrediti težinu kuglica u odnosu na standardne? Isto grama ili?

Zašto uopće misliš da bi bile bolje?
 
onako odokativno...gp je prije ima normalne (valjkaste) rolice, a zadnje vrime dolazi s dr.pully rolicama nekog čomastog ( :mrgreen:) oblika
i mogu reč da ga je ovaj dr. pully "uškopija" i da ne ide s njima kaao onima prije, a uz to iman neki čudan osječaj prilikom kretanja kao da osječaš da nešto ne ide podmazano... eto :shocked:
 
Meni je kolega stavio te rolice zaveden serviserovim rijecima kako bi trebale trajati duplo duze od originalnih i nakon  prvog servisa (ca 5000 km) su bile izguljene po rubovima i zapinjale u kanalima i trebale su biti zamijenjene.
Vratio se na originalne.