Držač sa mobitel/smartphone

discovery

New member
Može netko preporučiti gdje u Zagrebu ima za kupiti držač  mobitela,za staviti na  šipku volana?

Točnije se radi o HTC Desire,pa trebam za njega nosač,da mogu snimat vožnje

Hvala
 
Ja sam za svoju Nokiju kupio original nosac za auto, budem isprobao da li pase i na motor, tj. pase samo me zanima da li moze ispasti mobitel iz toga???
 
Kad vam poodpadaju mobiteli i razlete se pošaljite mi ih popravim za male pare  :mrgreen:
 
Da ne otvaram novu temu,koji preporučujete da nisu cijene ko quadlock jer ću to koristit rijetko
 
Pozdrav Bruno jel i ti imas HTC Desire kao pokretac teme?
HTC je nesta ko poštenje u saboru
Imam ovaj i pokaza se odličan 👍

Taj mi se i činia najjednostavniji nadan se da mi neće puno vibrirat
 
Zna li netko ima li u Zg i okolici negdje za kupiti držač za mobitel koji se montira na vijak + kuglicu? Nešto ovako:

1619011240816.png
 
Možda je offtopic, ali jel itko kupovao sat za motor. Znaci da se vidi koliko je sati... Ja sam jedno vrijeme nosio obicni rucni pa mi pokisnuo i prestao raditi. Neki jeftini digitalni
 
Možda je offtopic, ali jel itko kupovao sat za motor. Znaci da se vidi koliko je sati... Ja sam jedno vrijeme nosio obicni rucni pa mi pokisnuo i prestao raditi. Neki jeftini digitalni
Pogledaj malo na E bayu,zna biti lipih riješenja za malo novaca 👍
 
Pa ti si čudo neviđeno,ovako genijalan post još nisan vidija!!!Koliko dugo si razmišlja dok si smislija ovakvu mudrost?
Pa dobro je i reka čoviku.
Koji krasni će ti motor na kojem nema tvornički ugrađenog sata, tog esencijalnog assesoira svakog bajkera koji drži do sebe i svog umijeća krivljenja prostorno vremenskog kontinuuma (u okvirima brzine leta anđela čuvara, naravno).
 
  • Haha
Reactions: cadjo
Pa dobro je i reka čoviku.
Koji krasni će ti motor na kojem nema tvornički ugrađenog sata, tog esencijalnog assesoira svakog bajkera koji drži do sebe i svog umijeća krivljenja prostorno vremenskog kontinuuma (u okvirima brzine leta anđela čuvara, naravno).
To oćeš reći da imaš sat na motoru,neka crknu ovi sa starijim generacijama Korneta 🤣
 
  • Haha
Reactions: Shepa