Dubrovnik,Dvije osobe poginule

Status
Not open for further replies.

Faber

Well-known member
C/P sa mup-ove stranice

Dubrovnik - dana 5. rujna oko 22,15 sati na županijskoj cesti broj 6254 u mjestu Čajkovići dogodila se prometna nesreća u kojoj su dvije osobe poginule. Nesreća se dogodila kad je Z.Z. (1957.) upravljajući osobnim vozilom, marke yugo 45, registracijskih oznaka DU 287-DI, pod utjecajem alkohola (2,35 g/kg), zbog neprilagođene brzine kretanja udario u motocikl, marke yamaha-XT 660 RMS, kojim je ispred njega istim prometnim trakom upravljao D.J. (1975.). D.J. je s motociklom pao na kolnik, a osobno vozilo udarilo je u metalnu zaštitnu ogradu, a potom u pješaka I.C. (1988.) koji je najvjerojatnije sjedio sa unutarnje strane metalne zaštitne ograde. Od zadobivenih ozljeda pješak I.C. preminuo je na mjestu nesreće, a vozač motocikla D.J. zadobio je teške tjelesne ozljede opasne za život od kojih je preminuo u dubrovačkoj bolnici oko 23 sata.

...uglavnom,susjed mi! i čovjek koji fakat dugo vozi motore(samo XTe...od kad znam za njega)Ne mogu vjerovat
 
poznavajuci damira kao dobog zabavljaca (DJ jusic) i jos boljeg vozaca, koji je, kao sto faber kaze, stvaro pleo s xtom, svima ce nam jako nedostajat

daljnje rasprave, sto treba napravit covjeku koji ih je ubio su potpuno nepotrebne jer nam nece vratit ni damira ni malog curica...

pocivali u miru
 
Oni koje interesira ovaj slucaj, mogu naci nesto informacija i na DU_Moto portalu

http://www.du-moto.com/forum/viewtopic.php?p=23916#23916
 
vlucic said:
Oni koje interesira ovaj slucaj, mogu naci nesto informacija i na DU_Moto portalu

http://www.du-moto.com/forum/viewtopic.php?p=23916#23916
:( da zaboravio sam stavit link...
nažalost ja još nisam svjestan...pa još neki dan sam ga pozdravio na cesti :(
 
Počivali u miru
DJ-a Jusića sam znao onako iz vidjenja i otkad znam za njega uvjek je bio vjeran XT-u i nikad nije divlajcki vozio.
Szdeci po ovom clanku ovdje se radi o ubojstvu s predumišljajem
http://www.jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2006,9,6,smrtno_stradali,41611.jl
 
Najžalosnije je da živimo u državi gdje ovakve ubojice imaju vozačke dozvole:  :palacdolje: :palacdolje:

Zvjerković - alkoholičar i nasilnik s podebljim dosjeom
Zdravka Zvjerkovića dubrovačka javnost poznaje kao nasilnog čovjeka i alkoholičara koji je svojim ponašanjem "zaradio" i podeblji dosje u dubrovačkoj Policijskoj upravi. Zbog vožnje u alkoholiziranom stanju i "divljanja" po cesti 1995. godine mu je bila oduzeta i vozačka dozvola na tri mjeseca. Prema riječima glasnogovornika PU Dubrovačko-neretvanske Ivana Kukrike, od 1994. godine Zvjerković je dvadesetak puta prekršajno i kazneno prijavljen zbog remećenja javnog reda i mira, te zbog nasilničkog ponašanja u obitelji. Zvjerkoviću je 1995. godine zbog takvog ponašanja oduzeto i skrbništvo nad djetetom. On, navodno, ima petoro djece i sva su zbrinuta u Domu za djecu "Maslina" u Dubrovniku. Od strane policije Zvjerković je nekoliko puta bio poslan i na psihijatrijsko liječenje zbog alkohola, rekao je glasnogovornik Kukrika.
 
i naravno nitko ne poduzima ništa, pa to su ubojice ali oni se i dalje uredno voze, a mi smo ljudi drugog reda u ovoj državi :x :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
" Prema nekim neslužbenim navodima, Zvjerković je mladića na motoru namjerno srušio i gurao po cesti jer se nedugo prije toga na benzinskoj crpki u Komolcu “zakačio” s grupom bajkera (u kojoj navodno Jusić nije ni bio). Nekolicina prisutnih na crpki čula je kako je u onako pijanom stanju vikao da će “pobiti sve motoriste na cesti”. Jusićeva je jedina krivnja bilo najvjerojatnije to što se sa svojim motorom našao na krivom mjestu u krivo vrijeme i to ga je, na nesreću, stajalo života."

http://www.jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2006,9,6,smrtno_stradali,41611.jl

Otvorila sam novine jutros i suze mi krenule na oči, kad vidim koja govna žive na ovom svijetu i kad vidim da ljudi ginu i ginut će, ne samo motoristi nego svi - sjetila sam se i onih djevojčica što ih je isto pijana budala sa renolom kvatrom pokupio u Trstenom kod DU, i muka mi je, bljak, muka, muka...
:cry: :cry: :cry:

Živjeli truli zakoni i neučinkovita policija i pijanci i motoristi i ubojice i živio cijeli truli *ebeni svijet.

 
Ma to je budala od covjeka....
Toga ubojicu je odavno trebalo u zatvor strpat!
Svaki dan bi ga vidao s pivom u ruci.. a svako drugi dan kad bi prosao bi se s nekim svadao!
I radi takve budale stradaju dvojica neduznih ljudi!
Pocivali u miru!
 
Status
Not open for further replies.